sledovatstiahnut

http://www.totalfilm.cz | v kinech od: 6. 11. 2014 (Warner Bros.)
Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.
Hlavní role ve filmu uznávaného režiséra Christophera Nolana (filmová trilogie „Temný rytíř“, „Počátek“) „Interstellar“ ztvárnili: držitel Oscara Matthew McConaughey („Klub poslední naděje “), držitelka Oscara Anne Hathaway („Bídníci“), držitelka nominace na Oscara Jessica Chastain („30 minut po půlnoci“), Bill Irwin („Rachel se vdává“), držitelka Oscara Ellen Burstyn („Alice už tu nebydlí“) a držitel Oscara Michael Caine („Pravidla moštárny“). Do dalších rolí byli obsazeni Wes Bentley, Casey Affleck, David Gyasi, Mackenzie Foy a Topher Grace.
Scénář k filmu napsali Jonathan Nolan a Christopher Nolan. Producenty filmu „Interstellar“ jsou Emma Thomas, Christopher Nolan a Lynda Obst, výkonnými producenty jsou Jordan Goldberg, Jake Myers, Kip Thorne a Thomas Tull.
Členy Nolanova filmového štábu byli: hlavní kameraman Hoyte Van Hoytema („Ona“), držitel nominace na Oscara vedoucí výpravy Nathan Crowley („Temný rytíř“), držitel nominace na Oscara vedoucí střihu Lee Smith („Temný rytíř“) a držitelka nominace na Oscara návrhářka kostýmů Mary Zophres („Opravdová kuráž“). Hudbu k filmu složil držitel Oscara Hans Zimmer (filmová trilogie „Temný rytíř“, „Lví král“).
Společnosti Warner Bros. Pictures a Paramount Pictures, ve spolupráci s produkční společností Legendary Pictures, a Syncopy/Lynda Obst Productions, uvádějí film režiséra Christophera Nolana, „Interstellar.“ V českých kinech od 6. listopadu 2014.

Komentáre

comments

Category:

Trailery