sledovatstiahnut

Kde vládne zbraň (2014)

kde vladne zbran

Kde vládne zbraň (2014) online film
“Keď si mladý, máš možnosti. Užívaj si slnka, lebo bude zima, než sa nadeješ.”
Mladý kriminálnik Niccolo Tortano (Ben Barnes) z Bostonu sa nesmierne snaží zapôsobiť na šéfa podsvetia i talianskej rodiny vládnucej Severnému Koncu Salvatoreho Vitaglia (Harvey Keitel), ktorý ho po dlhom čakaní menuje za jej člena. Nicky sa stáva právoplatným gangstrom a ihneď začína využívať svoju moc. Jeho ambície ho však rýchlo dostanú do nečakaných problémov…

Nick je ctižádostivý zločinec, jemuž se život vymkne z rukou poté, co je jmenován právoplatným členem mafiánské rodiny. Následkem toho se i životy jeho blízkých ocitnou v ohrožení. A on se musí rozhodnout, co je pro něj skutečně důležité.
Nick (Ben Barnes) je drzý mladík italsko-amerického původu, kterého se otec zřekne poté, co se nechá zatáhnout do světa zločinu. Nick se zaplétá s bostonskou mafií a přesvědčuje jejich vlivného šéfa, že má na to stát se právoplatným gangsterem. Záhy je však rozčarován slábnoucím vlivem zločinecké organizace, která se kdysi těšila nehynoucí úctě, a rozhodne se obejít svého šéfa tím, že získá podporu svého nejlepšího přítele George (Slaine) pro rozvoj vlastních zločineckých aktivit. Nick má nejprve úspěch, všechno se ale začne hroutit ve chvíli, kdy se zamiluje do nádherné ženy Ali (Leighton Meesterová) a rozhodne se napravit.

Komentáre

comments