sledovatstiahnut

Kódované vysílání (2013)

kodovane vysilani

Kódované vysílání (2013) online film
Počas ťažkej misie prejdú morálne hodnoty skúseného osobného strážcu Emersona (John Cusack) zaťažkávajúcou skúškou. Získa nepriaznivý posudok od psychológa a je nútený ísť na dovolenku. Počas nej má splniť iba jednu jednoduchú úlohu: ochrániť mladé dievča Katherine (Malin Akerman) a previezť ju cez nevadskú pustinu do cieľa cesty. Je to dôležité, pretože Katherine pozná tajné informácie, ktoré musí odovzdať ďalej. Na ceste ich však prepadnú a následný telefonický hovor Emersonovu misiu zmení na komplikovaný boj o prežitie.

Poslední mise agenta CIA Emersona Kenta (John Cusack) nedopadla dobře a tak dostává poslední šanci, aby dokázal, že na svou práci stačí. Bylo mu uloženo chránit komunikační expertku, civilistku Katherine (Malin Akerman), která má za úkol šifrování zpráv z tajné stanice CIA – Numbers Station. Nuda. Ale jen do té doby, než na stanici překvapivě zaútočí skupina ozbrojených mužů. Emerson a Katherine musí bojovat o holý život proti neznámému nepříteli. Stanice je kompromitována a v sázce jsou nevinné životy. Pak už je jen na dvojici agentů čísla kódu rozluštit a zastavit smrtící hru dříve, než bude pozdě.

Bývalý tajný agent Emerson – toho času v nemilosti – dostane za úkol chránit dvacetiletou Katherine, šifrovací operátorku v malé vysílací stanici CIA, která se nalézá v opuštěné oblasti. Emersonova mise je jednoduchá: udržet Katherine v bezpečí. Když bomba nastražená v autě před stanicí naznačí, že na ně kdosi něco chystá, dvojice je nucena použít stanici jako útočiště a Emersonovy bojové dovednosti jako svou jedinou zbraň. Stanou se terčem skupiny neznámých smrtících agresorů a nemají v rukou nic, než nahranou zprávu od předchozího bodyguarda. Emerson a Katherine se dostanou do boje na život a na smrt s velmi odhodlaným nepřítelem. V situaci, kdy je stanice ohrožena, cíl neznámý a únik nemožný, se stává prioritou této dvojice jediné – vyváznout z toho živí

Komentáre

comments