sledovatstiahnut

Dva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh začala autorka a režisérka Marie Poledňáková natáčet volné pokračování úspěšné komedie. V novém filmu Líbáš jako ďábel posílá kvarteto hlavních hrdinů do nových životních situací.
Komedii Líbáš jako Bůh vidělo v kinech více než 900 tisíc diváků a byla oceněna Českým lvem 2009 pro divácky nejúspěšnější český film roku.

Natáčení komedie Líbáš jako ďábel začalo 28. srpna 2011. Po měsíční práci v Praze a okolí se štáb přesunul do Maroka, kde vznikne zásadní část celého příběhu.
„Čeká nás šestitýdenní maraton natáčení v Maroku. Tam totiž zavede děj nového filmu čtveřici hlavních hrdinů, které si diváci oblíbili v komedii Líbáš jako Bůh,” říká Marie Poledňáková. „Velice se na natáčení těším, jsem plná energie, cítím se skvěle. Mám skvělé herce i spolupracovníky a možnost pracovat v místech, kam české štáby běžně nejezdí. I když to bude nesmírně náročné, věřím, že to zvládneme. Maroko je divukrásná země, budeme točit v Marakéši, na pobřeží oceánu v Essauiře i v poušti,” dodává režisérka.

Komentáre

comments

Category:

Trailery