sledovatstiahnut

Pár nenormálních aktivit 2 (2014)

par nenormalnych aktivit 2

Pár nenormálních aktivit 2 (2014) online film
Film je pokračováním komedie Pár nenormálních aktivit. Vypráví o podivných událostí kolem Malcolma (Marlon Wayans), ke kterým dojde poté, co se k němu nastěhuje jeho již bývalá přítelkyně Kisha (Essence Atkins). Tu v prvním díle posedl démon. Malcolmův příběh tak pokračuje a je doprovázen řadou vtipných scén. Ve filmu nechybí strašidelná panenka Abigail, démonické scénky, zápasení s kuřetem a spousta dalších zábavných scének.

Potom, čo Malcolm (Marlon Wayans) stratil svoju milovanú Kishu (Essence Atkins) pri nešťastnej autonehode, chce začať nový život po boku Megan (Jaime Pressly), matky dvoch detí. Po presťahovaní do ich nového domu snov však Malcoma opäť začnú sužovať bizarné, nadprirodzené udalosti. Dokáže im čeliť a zachrániť seba aj svoju novú rodinu?

Marlon Wayans se vrací v neskutečně zábavném pokračování komedie o Malcolmovi, který poté, kdy ztratil milovanou Kishu při automobilové nehodě, začíná nový život s novou přítelkyní (Jaime Pressly) a jejími dvěma dětmi. Jakmile se ovšem přestěhují do nového domu, Malcolma opět začínají pronásledovat bizarní paranormální jevy. V sousedství se totiž objevila Kisha…Nepřetržitý gejzír gagů a vtipů může naplno vytrysknout!

Komentáre

comments