sledovatstiahnut

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

pawn shop chornicles

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013) online film
Majitel zastavárny na malém městě (Vincent D’Onofrio) zabíjí čas během pracovní doby rozhovory o všem a o ničem se svým kamarádem (Chi McBride). Jejich mnohdy absurdní debatu občas naruší zákazník přicházející získat pár babek výměnou za více či méně hodnotné věci.
Sledujeme příběhy tří z nich, zdánlivě nesouvisející, které se nakonec protnou a složí celý kaleidoskop do závěrečného obrazu: Lukase Haase jako feťácké trosky, plánující se svými kumpány (Paul Walker a Kevin Rankin) okrást místního vařiče a distributora drog. Matta Dillona, čerstvě ženatého muže, který v zastavárně spatří prsten, patřící jeho záhadně zmizelé první manželce a vydávajícího se na cestu za odhalením pravdy. A konečně Brendana Frasera, rádoby imitátora Elvise Presleyho, který se se svou prachbídnou show potlouká od jedné díry ke druhé.

O tom vás přesvědčí tři drsné „černočerné” minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města… Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, který před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, imitátorem Elvise a celou řadu dalších originálních postav.

Prožijte jeden den v zapadákově na jihozápadě USA očima několika aktérů, jejichž osudy propojí jediné – místní zastavárna. Na první pohled nudné městečko Irwing skýtá prostor pro příběhy Elvisova imitátora Rickyho (Brendan Fraser), manžela (Matt Dillon) hledajícího svou šest let ztracenou ženu nebo feťáka (Paul Walker), který nemá nic lepšího na práci, než po třídenním tripu zkusit okrást místního výrobce drog. Ani ve snu by vás totiž nenapadlo, jak snadno se pak věci můžou zvrtnout

Komentáre

comments