sledovatstiahnut

Pět nejlepších (2014)

pet nejlepsich

Pět nejlepších (2014) online film
Komedie Chrise Rocka PĚT NEJLEPŠÍCH šlape v rytmu jeho stand-up vystoupení a nabízí i něco navíc: mísí jeho hvězdné komické úlety s neodolatelnou romantikou.
Film sleduje život newyorského komika André Allena, ze kterého se postupně stává filmová hvězda, ale nečekané setkání s novinářkou (Rosario Dawson) ho donutí znovu se vydat na dráhu stand-up komedie, kterou už považoval za minulost. Scénář napsal, film režíroval a v hlavní roli vystupuje Chris Rock. Pět nejlepších je průlomová komedie, kterou kritici nazvali „oslnivě a bouřlivě vtipnou”.

Vtipný snímek sleduje život newyorského komika (Chris Rock), z něhož se stává filmová hvězda. Nečekané setkání s novinářkou (Rosario Dawsonová) ho však donutí, aby se znovu vydal na dráhu stand-up komedie, kterou už považoval za minulost.
Snímek Pět nejlepších sleduje život newyorského komika Andrého Allena, z něhož se postupně stává filmová hvězda. Nečekané setkání s novinářkou (Rosario Dawsonová) ho ale donutí, aby se znovu vydal na dráhu stand-up komedie, kterou už považoval za minulost. Americký film nahlíží do zákulisí šoubyznysu, politiky i rapu a zároveň zkoumá, co to obnáší mít v dnešní době černou pleť i slávu. To vše pak vynáší na světlo s neuvěřitelnou lehkostí, právě tak, jak to umí jen Chris Rock – známý herec film režíroval, napsal scénář a zahrál si i hlavní roli.

Komentáre

comments