sledovatstiahnut

Zabij mě třikrát (2014)

zabij me tri krat

Zabij mě třikrát (2014) online film
Príbeh sa odohráva v slnečnom austrálskom meste surfistov. Mladá speváčka Alice Taylor (Alice Braga) predstavuje spojovaciu niť medzi tromi príbehmi: vraždou, vydieraním a pomstou. Charlie Wolfe (Simon Pegg), vrah, ktorého si najal Alicin bohatý manžel Jack (Callan Mulvey), však nie je jediný, ktorý jej ide po krku.
Hazardný hráč Nathan (Sullivan Stapleton) sa snaží splatiť svoje dlhy prostredníctvom podvodu so životným poistením, zatiaľ čo Lucy (Teresa Palmer) malomestská Lady Macbeth, odhalí celú túto schému. Skorumpovaný policajt Bruce (Bryan Brown) sa snaží získať z týchto kšeftov svoj podiel.
Medzitým sa miestny surfer Dylan (Luke Hemsworth) snaží zachrániť mladú Alice pred Charliem Wolfom.
Když zabiják přijme nabídku zavraždit za slušný obnos krásnou surfařku, zjistí, že není jediný, kdo jí jde po krku. A tak se musí v honbě za tučným výdělkem vypořádat ještě s ostatními vrahy, aby na svůj neposedný terč zamířil jako první.
V temném komediálním thrilleru ztvárňuje Simon Pegg nájemného vraha Charlieho Wolfa, který zjistí, že není jediný, kdo jde po krku svůdné krásce (Alice Bragová) ze slunečného ráje surfařů. Charlie se záhy ocitne uprostřed tří záležitostí: vraždy, vydírání a pomsty. Ve filmu se dále představí Sullivan Stapleton v roli hazardního hráče, který se snaží splatit svoje dluhy prostřednictvím riskantního podvodu s životním pojištěním, Teresa Palmerová jako maloměstská Lady Macbeth, Callan Mulvey v roli žárlivého majitele plážového klubu s tučným kontem, Luke Hemsworth coby místní surfař, který bojuje za ženu svého srdce, a Bryan Brown jako zkorumpovaný policajt, jenž se z těchto kšeftů snaží vytřískat svůj podíl.

Komentáre

comments