What's happening?

Perníkový táta: 1x7

Mělo by to být bez násilí (A No-Rough-Stuff-Type Deal)

Walt a Jesse mají problém při získávání klíčové složky k výrobě. . Skyler dostane od Marie náramek pro ještě nenarozené dítě.

Jesse málem umře a Walt souhlasí, že pro bezskrupulózního Tuca vyrobí ještě větší množství drog. Skyler mezitím podezírá svou sestru z krádeže v obchodě.

Jesse prodává svůj dům a Walt mu předá obálku s penězi se slovy, že si je zasloužil. Nepotěší ho však, že Walt domluvil s Tucem výrobu dvou liber drogy týdně. Skyler na schůzce s onkologem říká, že Waltovi se daří líp. Marie uspořádá pro Skyler party, na kterou se nosí dárky pro očekávané miminko. Sama jí dá tiáru z bílého zlata, posázenou zirkony. Skyler jde vrátit tiaru, ale majitel obchodu tvrdí, že mu ji minulý týden ukradla nějaká žena. Walt s Jessem ukradnou potřebné suroviny a rozhodnou se tentokrát vařit u Jesseho ve sklepě. Jenže Jesse zapomněl říct realitní agentce, že ruší prodej domu, a ta právě uspořádá den otevřených dveří. Tuco je překvapený, že má nová droga modrou barvu, je však nadšen její kvalitou a žádá další. Ze samé radosti umlátí jednu svou gorilu.

Perníkový táta: 1×7
Perníkový táta: 1×7
Perníkový táta: 1×7
Mar. 09, 2008