What's happening?

Podívejte se na trailer 612 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
21 Jump Street

21 Jump Street

Mysleli, že ulice jsou tvrdé. Pak je poslali zpátky do školy.Mar. 14, 2012USA109 Min.R
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Ačkoliv nepatří k tomu nejlepšímu, čím se může policejní sbor pochlubit, mají možnost svou pověst změnit ve chvíli, kdy jsou přiděleni k tajné policejní jednotce Jump Street pod vedením kapitána Dicksona (Ice Cube). Místo zbraní a policejních odznaků jsou vyzbrojeni batohy, aby se za přispění svého nedospělého vzhledu vmísili tajně mezi mládež. Problém je ale v tom, že dnešní dospívající mládež je docela jiná, než jaká byla před několika lety, a Schmidt s Jenkem zjišťují, že jejich představy o životě středoškoláků, ať už jde o sex, drogy či rock’n’roll, jsou zcela k ničemu. Především ale přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili – a oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že se jsou nuceni vrátit znovu na střední školu a znovu zažívat všechny problémy, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí.

Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) se na střední škole k smrti nenáviděli, aby se z nich v policejní akademii posléze stali nejlepší přátelé. Ačkoliv nepatří k tomu nejlepšímu, čím se může policejní sbor pochlubit, mají možnost svou pověst změnit ve chvíli, kdy jsou přiděleni k tajné policejní jednotce Jump Street pod vedením kapitána Dicksona (Ice Cube). Místo zbraní a policejních odznaků jsou vyzbrojeni batohy, aby se za přispění svého nedospělého vzhledu vmísili tajně mezi mládež. Problém je ale v tom, že dnešní dospívající mládež je docela jiná, než jaká byla před několika lety, a Schmidt s Jenkem zjišťují, že jejich představy o životě středoškoláků, ať už jde o sex, drogy či rock’n’roll, jsou zcela k ničemu. Především ale přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili – a oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že se jsou nuceni vrátit znovu na střední školu a znovu zažívat všechny problémy, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí.

Film inspirovaný seriálem z konce 90. let nás zavede do světa tajné policejní jednotky, která má za úkol infitrovat prostředí vysokých a středních škol. Zde vyšetřuje vzrůstající kriminalitu mezi mládeží. Každý z členů jednotky musí dokonale zapadnout svým vzhedem i chováním do mladého školního kolektivu. V hlavních rolích připravovaného projektu se nám představí Channing Tatum a Jonah Hill.

Schmidt a Jenko sa na strednej škole k smrti nenávideli a neskôr, v policajnej akadémii, sa z nich stali najlepší priatelia. Hoci nepatria k tomu najlepšiemu, čím sa môže policajný zbor chváliť, majú možnosť svoju povesť napraviť. Budú pridelení k tajnej policajnej jednotke Jump Street pod vedením kapitána Dicksona. Namiesto zbraní a policajných odznakov sú však vyzbrojení školskými batohmi a učebnicami – majú sa totiž tajne infiltrovať medzi mládež. A tak sa obaja musia postaviť hrôze a nervozite z návratu na strednú školu a znova zažívať všetky problémy, o ktorých si mysleli, že sú už dávnou minulosťou…

21 Jump Street
21 Jump Street
21 Jump Street
21 Jump Street
21 Jump Street
21 Jump Street
21 Jump Street
21 Jump Street
Originální název 21 Jump Street
IMDb hodnocení 7.2 501,772 hlasů
TMDb hodnocení 6.9 7,676 hlasů

Režisér

Phil Lord
Režisér

Obsazení

Jonah Hill isOfficer Morton Schmidt / Doug McQuaid
Officer Morton Schmidt / Doug McQuaid
Channing Tatum isOfficer Greg Jenko / Brad McQuaid
Officer Greg Jenko / Brad McQuaid
Brie Larson isMolly Tracey
Molly Tracey
Dave Franco isEric Molson
Eric Molson
Rob Riggle isMr. Walters
Mr. Walters
Ice Cube isCaptain Dickson
Captain Dickson
Ellie Kemper isMs. Griggs
Ms. Griggs
Jake Johnson isPrincipal Dadier
Principal Dadier
Chris Parnell isMr. Gordon
Mr. Gordon

Podobné tituly

Richard Jewell
Muž na Měsíci
Návrat do budoucnosti
500 dní se Summer
Swordfish: Operace Hacker
Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu
Cool Blue
Propast
16 bloků
Zakázané ovoce
Formule!
Tenkrát v Kalifornii