What's happening?

Podívejte se na trailer 961 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
22 Jump Street

22 Jump Street

Pařba a zábava ve jménu zákona.Jun. 05, 2014USA112 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta a Jenka velké změny – jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo.

Jenko a Schmidt dostávají nový úkol. Mají se dostat v utajení na univerzitu a zjistit, kdo prodává novou drogu, kvůli které nedávno zemřela jedna dívka. Dvojice chce spolupracovat, ale brzy mezi nimi vznikne propast, protože Jenko je oblíbený u fotbalistů a Schmidt ne. Schmidt nachází útěchu u krásné dívky jménem Maya, ale z té se nakonec vyklube dcera kapitána Dicksona. Navíc Maya bydlí s velmi nepříjemnou Mercedes, kterou Schmidt nemá moc v lásce a ona nemá v lásce jeho. Jenko a Schmidt pátrají po dealerovi se specifickým tetováním a Jenko brzy zjistí, že ho má jeho kamarád Zook. Schmidt si vydupe sledování Zooka a jeho party. Brzy jemu i Jenkovi dojde, že Zook není dealer, on drogu jen kupuje. Pátrání tedy začíná znovu. Dvojice odhalí, že dodavatel předává svým dealerům drogy v knihovně, a tak tam Schmidt vyrazí a najde tam muže jménem Duch. Jenko přiběhl Schmidtovi na pomoc, ale celé to skončilo honičkou a ničením majetku. Dvojice byla z případu odvolána a policie nakonec zatkla nesprávného muže. Ze Schmidta se stal obyčejný policista a Jenko zůstal na univerzitě, aby mohl se Zookem hrát fotbal. Nějaký čas uplynul a oběma se stýskalo po tom druhém, navíc ani jeden z nich nevěřil, že policie zatkla správného muže, proto se rozhodli naposledy spolupracovat…

Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo.

Po záťahu na strednej škole nastávajú v životoch policajných dôstojníkov Jenka (Channing Tatum) a Schmidta (Jonah Hill) veľké zmeny. Dostanú novú úlohu, ktorú majú realizovať na vysokej. Jenko sa dostane do futbalového tímu a Schmit sa ocitne medzi umelcami. Škola sa im ale začne viac páčiť ako ich práca policajtov v utajení. Nové prostredie totiž skrýva množstvo krásnych dievčat a príjemnej zábavy. Táto situácia ich zároveň donúti prehodnotiť vzájomnú spoluprácu a vzťah. V krátkom čase musia nielen vyriešiť prípad, ale aj zistiť, či môžu spolupracovať ako zrelí kolegovia. Ak ich nástrahy akademickej pôdy prinútia dospieť, môže ísť o najlepšiu vec, ktorá sa v ich životoch stala.

22 Jump Street
22 Jump Street
22 Jump Street
Originální název 22 Jump Street
IMDb hodnocení 7.0 338,798 hlasů
TMDb hodnocení 6.9 5,962 hlasů

Režisér

Phil Lord
Režisér

Obsazení

Jonah Hill isOfficer Morton Schmidt
Officer Morton Schmidt
Channing Tatum isOfficer Greg Jenko
Officer Greg Jenko
Amber Stevens West isMaya Dickson
Maya Dickson
Jillian Bell isMercedes
Mercedes
Ice Cube isCaptain Dickson
Captain Dickson
Keith Lucas isKeith Yang
Keith Yang
Kenneth Lucas isKenny Yang
Kenny Yang
Nick Offerman isDeputy Chief Hardy
Deputy Chief Hardy

Podobné tituly

Collateral
Vodní svět
Půlnoční expres
LEGO® příběh 2
Kick-Ass 2
Austin Powers – Goldmember
Zprávař: Příběh Rona Burgundyho
Střílej, abys přežil
Přání smrti
Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy
Mimi šéf: Rodinný podnik
Konzultant