What's happening?

Podívejte se na trailer 1326 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Ad Astra

Ad Astra

Odpovědi, které hledáme, jsou mimo náš dosahSep. 17, 2019China123 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Před dvaceti lety se vydal na jednosměrnou cestu k Neptunu otec vesmírného inženýra Roye McBridea. Jeho cílem bylo vyhledat známky mimozemské civilizace. Lehce autistický McBride nyní cestuje na okraj sluneční soustavy v jeho stopách. Chtěl by najít otce a pochopit, proč jeho mise selhala. Při cestě začíná odhalovat tajemství, které ohrožuje přežití naší planety.

22. století. Umělá inteligence je integrována do všech průmyslových odvětví, Měsíc a Mars jsou kolonizovány, lidmi osídlené satelity obíhají kolem Neptunu, nejvzdálenější planety sluneční soustavy. Na Zemi se staví nová babylónská věž. Je to anténa, jejíž konec dosahuje až do vesmírného prostoru a která má sloužit k vyhledávání inteligentního mimozemského života. Tým budující tuto obří stavbu vede Roy McBride (Brad Pitt). Astronautem se stal díky svému otci (Tommy Lee Jones), jenž byl velitelem výzkumné expedice projektu Lima. I jejím úkolem bylo pátrat po vyspělém mimozemském životě a před dvaceti lety zmizela kdesi v hloubi vesmíru. Nyní je Země postižena řadou nečekaných katastrof, které zasáhnou i stavbu obří antény. Americké zpravodajské služby se domnívají, že Royův otec stále žije a ohrožení Země má původ v explozích, ke kterým dochází u planety Neptun a souvisí s projektem Lima. Roy je vyslán na vesmírnou misi vedoucí přes Měsíc a Mars až k vnějšímu okraji sluneční soustavy, aby zde otce našel. Jeho cesta však odhalí tajemství zpochybňující samou podstatu lidské existence a jejího místa ve vesmíru.

22.storočie. Umelá inteligencia je integrovaná do všetkých priemyselných odvetví. Mesiac a Mars sú kolonizované. Ľuďmi osídlené satelity obiehajú okolo Neptúnu, najvzdialenejšej planéty slnečnej sústavy. Na Zemi sa stavia nová Babylonská veža. Je to anténa, ktorej koniec dosahuje až do vesmírneho priestoru a ktorá má slúžiť k vyhľadávaniu inteligentného mimozemského života. Tím budujúci túto gigantickú stavbu vedie Roy McBride (Brad Pitt). Astronautom sa stal vďaka svojmu otcovi (Tommy Lee Jones), ktorý bol veliteľom výskumnej expedície projektu Lima. Aj jej úlohou bolo pátrať po vyspelom mimozemskom živote, ale pred dvadsiatimi rokmi zmizla kdesi v útrobách vesmíru. Zem postihuje jedna nečakaná katastrofa za druhou, ohrozená je aj stavba gigantickej antény. Americké spravodajské služby sa domnievajú, že Royov otec stále žije a ohrozenie Zeme má pôvod v explóziách, ku ktorým dochádza na planéte Neptún a súvisí s projektom Lima. Roy je vyslaný na vesmírnu misiu vedúcu cez Mesiac a Mars až k vonkajšiemu okraju slnečnej sústavy, aby tu svojho otca našiel. Jeho cesta však odhalí tajomstvo spochybňujúce samotnú podstatu ľudskej existencie a jej miesta vo vesmíre.

Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Originální název Ad Astra
IMDb hodnocení 6.6 163,176 hlasů
TMDb hodnocení 6.1 4,032 hlasů

Režisér

Dan Bradley
Režisér

Obsazení

Brad Pitt isRoy McBride
Roy McBride
Tommy Lee Jones isH. Clifford McBride
H. Clifford McBride
Ruth Negga isHelen Lantos
Helen Lantos
John Ortiz isLieutenant General Rivas
Lieutenant General Rivas
Donald Sutherland isThomas Pruitt
Thomas Pruitt
Greg Bryk isChip Garnes
Chip Garnes
Loren Dean isDonald Stanford
Donald Stanford
Kimberly Elise isLorraine Deavers
Lorraine Deavers
John Finn isBrigadier General Stroud
Brigadier General Stroud

Podobné tituly

Stezky slávy
Konzultant
Krvavý diamant
Co se vlastně stalo
Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem
Escape From Pretoria
Table for Five
Mrtvý muž přichází
Musíme si pomáhat
REVENANT Zmrtvýchvstání
Vztekle tvá
Judgment in Berlin