What's happening?

Podívejte se na trailer 229 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Akumulátor 1

Akumulátor 1

Mar. 24, 1994Czech Republic102 Min.Not Rated
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Olda trpí totální ztrátou energie. Každý televizor mu odčerpává životní energii, kterou dodává Oldovu druhému já, žijícímu v paralelním televizním světě. S pomocí přírodního léčitele Fišárka se Olda naučí s touto energií zacházet a bojovat proti televizním upírům energie. Nakonec zjistí, že člověk a jeho energie patří dohromady.

Jedinou aktivitou outsidera Oldy (Petr Forman) je sledování televize. Mladý muž tráví večery sám, vysáván obrazovkou, až jednoho dne nevstane z postele a skončí v nemocnici s nezná-mou chorobou. Lidový léčitel Fišárek (Zdeněk Svěrák) objeví jméno této podivné nemoci: „totální ztráta energie“. I když Oldu naučí získávat energii ze stromů a z umění, zůstává otázkou, kam tak rychle jeho vitalita opět mizí. Tím tajemným upírem je televizní obrazovka. Začíná nerovný boj, který má Oldu vymanit ze spárů mocného média. Dřívější neduživec se pod tíhou okolností stává doslova akčním hrdinou. Bojuje za svůj život, svoji identitu a také za lásku ke krásné zubařce (Edita Brychta). Zdá se, že jediným způsobem záchrany je zničení všudypřítomného nepřítele.

V neobvyklé akční sci-fi komedii existuje za televizní obrazovkou utajená paralelní realita – jakýsi svět „za zrcadlem“, plný našich obrazů, které nám vysávají sílu. Se svým energeticky náročným dvojníkem bude muset bojovat i nesmělý outsider Olda, a to s ovladačem zavěšeným proklatě nízko u pasu.

Akumulátor 1
Akumulátor 1
Originální název Akumulátor 1
IMDb hodnocení 7.1 1,460 hlasů
TMDb hodnocení 7.2 23 hlasů

Podobné tituly

Tohle je náš svět
Charlieho andílci
Na doraz
Čtyřicetiletá verze
Mexičan
Koumáci
Truman Show
Café Society
Sindibád: Legenda sedmi moří
Po přečtení spalte
Tohle je válka !
Mrtví neumírají