What's happening?

Podívejte se na trailer 700 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Alpha Dog

Alpha Dog

Jan. 27, 2006Germany122 Min.R
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Jenom jeden pes má právo vést smečku. A jenom jeden muž může kočírovat drogový gang. Občas ale i ti nejsilnější alfa samci dělají chybná rozhodnutí…
Narodit se příliš bohatý přináší všude na světě stejnou volbu. Buď majetek využijete ke vzdělání a zlepšení sebe sama, nebo vás peníze zkazí a vy jich začnete zneužívat. Devatenáctiletý Johnny Truelove, mladý dealer rekrutující se z vrstvy zlatých losangeleských dětí, si zvolil druhou cestu a dovedl ji až do krajnosti. Vždycky si přál, aby ho jeho okolí vnímalo jako nesmlouvavého drsňáka, a aby si vydobyl respekt, byl ochoten udělat cokoli. Proto se také jednoho dne rozhodl unést patnáctiletého bratra muže, který mu dluží peníze. Takové činy ale americké úřady nepromíjejí ani prominentům a vynášejí za ně dlouholeté tresty. Johnny a jeho gang zpovykaných, rádoby dospělých mladíčků nyní musí vymyslet, co s uneseným, sympatickým Zackem, který starší kluky obdivuje, dělat dál. Co si ale počít, když už neexistují správná rozhodnutí, ale jen špatná a ještě horší? V kriminálním dramatu režiséra Nicka Cassavetese, jež bylo natočeno na motivy reálného zločinu, se představí především talentovaný Emile Hirsch a v netradiční herecké úloze hudební superidol Justin Timberlake, ve vedlejších rolích se ale můžete těšit také na Bruce Willise a Sharon Stoneovou.

Johnny Truelove, mladý dealer z majetnější vrstvy obyvatel Los Angeles, v roce 1999 nechá unést bratra muže, který mu dluží peníze za drogy. Po třech dnech ale zjišťuje, že za únos se v USA vyměřují tvrdé tresty, a tak se musí rozhodnout, co bude s patnáctiletým Zackem Mazurskym dělat dál. Film je inspirovaný skutečnou událostí o, ve své době, nejmladší z hledaných osob na seznamu FBI.

Alpha Dog
Alpha Dog
Alpha Dog
Alpha Dog
Alpha Dog
Alpha Dog
Originální název Alpha Dog
IMDb hodnocení 6.9 98,300 hlasů
TMDb hodnocení 6.7 928 hlasů

Režisér

Obsazení

Emile Hirsch isJohnny Truelove
Johnny Truelove
Bruce Willis isSonny Truelove
Sonny Truelove
Amanda Seyfried isJulie Beckley
Julie Beckley
Justin Timberlake isFrankie Ballenbacher
Frankie Ballenbacher
Shawn Hatosy isElvis Schmidt
Elvis Schmidt
Ben Foster isJake Mazursky
Jake Mazursky
Harry Dean Stanton isCosmo Gadabeeti
Cosmo Gadabeeti
Matthew Barry isInterviewer
Interviewer
Fernando Vargas isTiko 'TKO' Martinez
Tiko 'TKO' Martinez

Podobné tituly

Zabiji Nixona
RocknRolla
Vše je pravdivé
Zmizelá
Bídníci
Modrá laguna
Úsvit planety opic
Hra
Východní přísliby
Gentlemani
Koupili jsme zoo
Potopa