What's happening?

Podívejte se na trailer 816 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Apollo 11

Apollo 11

Mar. 01, 2019USA93 Min.G
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

20. července 1969 vyvrcholilo nejsledovanější vesmírné dobrodružství své doby. Padesát let po panenském přistání na Měsíci se pootevřely bohaté archivy NASA, aby o proslulé cestě vydaly v ohromující audiovizuální kvalitě dosud nezveřejněný materiál. Zatímco unikátní, na 70mm film natočené záběry z Mysu Canaveral romanticky hledí na Ameriku, která zatajila dech v očekávání úspěchu, řídicí středisko ani nedutá napětím. Jen v lunárním modulu, právě se blížícímu k povrchu jediného souputníka naší planety, panuje nadpozemský klid. Devítidenní mise přestává být pouze ikonickým Armstrongovým „velkým skokem pro lidstvo“, aby se rozrostla ve fascinující vesmírnou odyseu.

Padesát let od přistání prvního člověka na Měsíci se pootevřely bohaté archivy NASA, aby o proslulé cestě Apolla 11 vydaly nová svědectví. Dosud nezveřejněný materiál přináší v ohromující audiovizuální kvalitě na 70 mm film zachycený start z Mysu Canaveral, komorní svědectví o nadpozemském klidu panujícím v lunárním modulu i všechny další důležité momenty této průkopnické výpravy. Devítidenní mise přestává být pouze ikonickým Armstrongovým „velkým skokem pro lidstvo,” aby se rozrostla ve fascinující vesmírnou odyseu.

Apollo 11 nás zavedie do srdca najvýznamnejšej misie NASA – tej, ktorá dostala prvých ľudí na Mesiac a navždy preslávila Neila Armstronga a Buzza Aldrina. Dokument nás veľmi živo prenesie do dní a hodín roku 1969, kedy ľudstvo podniklo veľký skok do budúcnosti.

Apollo 11
Apollo 11
Apollo 11
Apollo 11
Apollo 11
Apollo 11
Apollo 11
Apollo 11
Apollo 11
Apollo 11
Originální název Apollo 11
IMDb hodnocení 8.2 17,733 hlasů
TMDb hodnocení 8 319 hlasů

Režisér

Obsazení

Neil Armstrong isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Buzz Aldrin isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Michael Collins isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Walter Cronkite isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)

Podobné tituly

Amadeus
Muž na Měsíci
Sedm let v Tibetu
Where to Invade Next
Salvador
Poslední souboj
Nixon
Oběti války
Dobrou noc a hodně štěstí
V síti
Král
Loose Change: Final Cut