What's happening?

Podívejte se na trailer 557 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Ať vejde ten pravý

Ať vejde ten pravý

Nevinnost umírá. Na rozdíl od Abby.Oct. 01, 2010UK116 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Dvanáctiletý Owen je osamělé, ve škole šikanované dítě, zanedbávané rozvádějícími se rodiči. Při pohledu z okna svého pokoje si všimne, že se do sousedství nastěhovala stejně stará dívka spolu s mužem středního věku, nejspíše jejím otcem. Při jejich prvním setkání na zahradě se dívka představí jako Abby a vysvětluje Owenovi, že nemohou být přáteli. Navzdory tomu se v noci vídají a komunikují přes zeď pomocí Morseovy abecedy. Owen zjišťuje, že Abby není úplně normální dívka a je na ní cosi záhadného. I přesto se stále více sbližují.

Příběh uzavřeného chlapce, který nalezne oporu v té nejméně pravděpodobné osobě. Dívka Abby, která se stane jeho důvěrnicí, není obyčejným děvčetem. Na to záhy hlavní hrdina přichází po nevyjasněných vraždách v okolí.

Los Alamos, Nové Mexiko. Dvanásťročný Owen (Kodi Smit-McPhee) je osamelý chlapec, ktorého v škole šikanujú a doma zanedbávajú rodičia pred rozvodom. Onedlho sa do susedstva prisťahuje dievča v rovnakom veku, spolu so starším mužom, zrejme svojím otcom. Dievča sa predstaví Owenovi ako Abby (Chloë Grace Moretzová) a oznámi mu, že nemôžu byť priateľmi. Napriek tomu sa v noci stretávajú alebo komunikujú cez stenu morzeovkou. Ale aj to len v noci… Owen tuší, že záhadná Abby nie je obyčajné dievča a skrýva nejaké desivé tajomstvo. Aj napriek tomu sa však neustále zbližujú a Abby sa stane Owenovou dôverníčkou. Chlapca neodradia ani záhadné a nevyjasnené vraždy, ku ktorým dochádza v blízkom okolí. Možno už tuší, že sa skamarátil s mladou upírkou, ktorá žije v utajení so svojím strážcom a opatrovníkom.

Let Me In je druhá filmová adaptácia románu Låt den rätte komma in (Nech vojde ten pravý), ktorý priniesol jeho autorovi Johnovi Ajvidemu Lindqvistovi celosvetový úspech a taktiež je to i remake rovnako úspešného filmu režiséra Tomasa Alfredsona.

Základná dejová línia je rovnaká: do života osamelého šikanovaného chlapca vstupuje tajuplná dievčina, ktorá je však čímsi oveľa strašnejším – upírom, ibaže nejde o zákerného démona, hoci so sebou prináša smrť, ale o bytosť túžiacu po láske a priateľstve.

Ať vejde ten pravý
Originální název Let Me In
IMDb hodnocení 7.1 111,746 hlasů
TMDb hodnocení 6.7 1,346 hlasů

Režisér

Matt Reeves
Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Naděje
Démon zatracení
Duše
Purpurová barva
Hra peněz
The King of Staten Island
Dunkerk
Kde jsem doma
Klid noci
Temné vzpomínky
Minority Report
Sociální síť