What's happening?

Podívejte se na trailer 1043 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Ave, Ceasar!

Ave, Ceasar!

Feb. 05, 2016USA106 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Příběh se odehrává během jediného dne v období zlaté éry Hollywoodu a sleduje práci člověka (Josh Brolin), který je pro filmová studia nepostradatelným, řeší totiž jejich problémy.

Někteří lidé mají úžasnou schopnost vyřešit i ten největší problém. Prototypem takového člověka je Eddie Mannix, jehož polem působnosti jsou hollywoodská filmová studia. Den „žehliče problémů“ Eddieho (Josh Brolin) začíná brzy ráno riskantní záchranou pověsti mladičké hvězdičky, která už už padá do morálního bahna a do spárů policie. Hned nato smiřuje rozzuřené církevní představitele, které naštval scénář připravovaného biblického velkofilmu. Režisérovi sofistikovaných dramat (Ralph Fiennes) musí do hlavní role vnutit hvězdného představitele kovbojů, který sice umí házet lasem, zato neumí mluvit. A to není všechno. Problémy mu dělá i hvězdná plavkyně Anna (Scarlett Johansson), jež má choulostivé osobní trable, a slavný tanečník Burt (Channing Tatum), jenž se z ničeho nic začal chovat divně. A to pořád není všechno. Největší vrásky na čele mu vykloubila superstar Baird Whitlock (George Clooney), který byl unesen neznámou organizací, jež si říká Budoucnost, uprostřed natáčení velkofilmu Ave, Caesar! Pro ostříleného Eddieho ale sebevětší krize není problémem, nýbrž výzvou.

Deň „hasiča problémov“ Eddieho Mannixe (Josh Brolin) začína skoro ráno riskantnou záchranou povesti mladučkej hviezdy, ktorá už už padá do morálneho bahna a rúk polície. Hneď nato zmieruje rozzúrených cirkevných predstaviteľov, ktorých naštval scenár pripravovaného biblického veľkofilmu. Režisérovi sofistikovaných drám (Ralph Fiennes) musí do hlavnej role vnútiť hviezdneho predstaviteľa kovbojov, ktorý síce vie hádzať lasom, ale zato nevie rozprávať… A to nie je všetko. Problémy mu robí aj hviezdna plavkyňa Anna (Scarlett Johansson), ktorá má chúlostivé osobné problémy a slávny tanečník Burt (Channing Tatum), ktorý sa z ničoho nič začal správať zvláštne. A to stále nie je všetko! Vrásky na čele mu spôsobila superstar Baird Whitlock (George Clooney), ktorá bola unesená neznámou organizáciou s názvom „Budúcnosť“, a to práve uprostred natáčania veľkofilmu „Ave, Caesar!“. Pre ostrieľaného Eddieho je ale každá kríza výzvou…

Niektorí ľudia dokážu vyriešiť aj ten najväčší problém. Medzi nich patrí Eddie Mannix, ktorý sa pohybuje vo filmovej brandži v Hollywoode. Od rána zachraňuje povesť mladučkej hviezdy, zmieruje rozzúrených cirkevných predstaviteľov, vnucuje režisérovi nešikovného herca, rieši osobné problémy hviezdnej plavkyne i zvláštne správanie slávneho tanečníka. Lenže aj výnimoční ľudia majú svoje hranice. Eddie to zistí, keď uprostred natáčania historického veľkofilmu unesú jeho hlavnú hviezdu.

Ave, Ceasar!
Ave, Ceasar!
Ave, Ceasar!
Ave, Ceasar!
Ave, Ceasar!
Ave, Ceasar!
Originální název Hail, Caesar!
IMDb hodnocení 6.3 118,031 hlasů
TMDb hodnocení 5.9 2,797 hlasů

Režisér

Joel Coen
Režisér

Obsazení

Josh Brolin isEddie Mannix
Eddie Mannix
George Clooney isBaird Whitlock
Baird Whitlock
Alden Ehrenreich isHobie Doyle
Hobie Doyle
Ralph Fiennes isLaurence Laurentz
Laurence Laurentz
Scarlett Johansson isDeeAnna Moran
DeeAnna Moran
Tilda Swinton isThora Thacker / Thessaly Thacker
Thora Thacker / Thessaly Thacker
Channing Tatum isBurt Gurney
Burt Gurney
Frances McDormand isC. C. Calhoun
C. C. Calhoun
Jonah Hill isJoe Silverman
Joe Silverman
Veronica Osorio isCarlotta Valdez
Carlotta Valdez

Podobné tituly

Terminál
Don Jon
Noční směna
Soudce
Hanebný pancharti
Durhamští Býci
Loganovi parťáci
Vztekle tvá
Maska
12 opic
Přelet nad kukaččím hnízdem
Top Gun