What's happening?

Podívejte se na trailer 628 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

Přišla nová dobaApr. 22, 2015USA141 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Pokus miliardára Tonyho Starka oživiť program na udržanie celosvetového mieru sa skončil neúspechom. Navyše jeho tím nechtiac prebudil ničivé sily neznámej umelej inteligencie, ktorá chce vyhladiť nedokonalé ľudstvo z povrchu Zeme, a zrazu je v stávke osud celej planéty. Po zásahu proti zločineckej spoločnosti Hydra a analýze kameňa z Lokiho žezla povstal zlovoľný ničiteľ Ultron a zdá sa, že disponuje takou desivou silou, akej tentoraz nedokážu čeliť ani Avengers. Jeho robotickú armádu riadi geniálna umelá inteligencia, ktorú nedokáže prekonať žiaden živý tvor. Ultron plánuje zničiť svojich protivníkov – tím Avengers, a potom celé ľudstvo, pretože je zúfalo nedokonalé. Ochrancovia Zeme a najväčší superhrdinovia Iron Man (Robert Downey Jr.), Captain America (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Black Widow (Scarlett Johanssonová) a Hawkeye (Jeremy Renner) sa musia znova spojiť, aby zachránili svet. Na svojej ceste za spásou ľudstva sa stretnú so starým priateľom, ktorý má novú tvár aj meno Vison (Paul Bettany). Zároveň spoznajú dvoch nových hrdinov s nadľudskými schopnosťami. Dvojičky Wanda Maximoffová, alias Scarlet Witch (Elizabeth Olsenová) a Pietro Maximoff, alias Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson) však pracujú pre nepriateľskú spoločnosť Hydra. Osud sveta závisí na nových krehkých spojenectvách s dávnymi priateľmi a novými superhrdinami, ale aj na nečakaných zvratoch osudu. A vyvrcholí veľkolepým filnálnym stretom síl Dobra a Zla.

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.

Šestice komiksových superhrdinů ve složení Hulk, Kapitán Amerika, Iron Man, Thor, Hawkeye, Black Widow se tentokrát utkají s robotem Ultronem, kterého vyrobil Tony Stark v rámci svého programu na udržení celosvětového míru. Ten se ovšem nezdařil a hvězdný tým bude mít co dělat, aby způsobené škody napravil a zabránil Ultronovi v ovládnutí světa a jeho následném zničení. A aby toho nebylo málo, musí bojovat ještě proti geneticky upraveným dvojčatům Scarlet Witch a Quicksilverovi, která jim nadělají plno starostí.

Mírový program Tonyho Starka je na startu, věci však nejdou úplně podle plánu a osud planety visí na vlásku. To je chvíle, kdy nejmocnější hrdinové Zeměkoule jako Iron Man, Captain America, Thor, Neuvěřitelný Hulk, Černá vdova a Hawkeye stojí před vůbec nejtěžší zkouškou. Když se na scéně objeví ničemný Ultron, je na týmu Avengers, aby mu zabránili v realizaci jeho hrozivých plánů. Besnadné spojenectví a neočekávaná akce brzy vydláždí cestu epickému a neopakovatelnému globálnímu dobrodružství.

Pokus Tonyho Starka (Robert Downey Jr.) o zahájení dosud nepoužívaného mírového programu se zvrtne v něco děsivého. Stará parta superhrdinů musí opět spojit své síly, tentokrát v boji proti Ultronovi. Jejich křehké spojenectví  zažije nejednu zatěžkávací zkoušku a snaha zachránit svět je dožene až na hranice možností.

Jelikož je mezinárodní agentura zabývající se ochranou světa S.H.I.E.L.D. v rozpadu, potřebuje superhrdinský tým Avengers výpomoc při zachraňování nevinných životů. Multimiliardářský vynálezce Tony Stark (Iron Man) se tedy rozhodne vymyslet efektivnější způsob ochrany lidstva vytvořením nových strojů, mezi něž patří i neustále se vyvíjející umělá inteligence Ultron.
Věci ale naberou nečekaný obrat, když Ultron dojde k závěru, že hlavní hrozba je lidstvo samotné, a spolu s dalšími výtvory Iron Mana se rozhodne jej vyhladit. Avengers jsou opět nuceni zachránit svět před ničivou katastrofou a tentokrát musejí spojit síly s tajemnými dvojčaty se zázračnými schopnostmi – superrychlým Quicksilverem a mystickou Scarlet Witch.

Avengers: Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron
Originální název Avengers: Age of Ultron
IMDb hodnocení 7.3 722,908 hlasů
TMDb hodnocení 7.3 16,478 hlasů

Režisér

Joss Whedon
Režisér

Obsazení

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo isBruce Banner / The Hulk
Bruce Banner / The Hulk
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
James Spader isUltron (voice)
Ultron (voice)
Paul Bettany isJ.A.R.V.I.S. (voice) / Vision
J.A.R.V.I.S. (voice) / Vision
Don Cheadle isJames
James "Rhodey" Rhodes / War Machine

Podobné tituly

Mission: Impossible – Národ grázlů
Harry Potter a Relikvie smrti – část 1
Scoob!
Válečník
Tohle je náš svět
Appleseed Saga: Ex Machina
Anon
Jak vycvičit draka 3
G.I. Joe 2: Odveta
Jedna mezi oči
Dunkerk
Strážci Galaxie Vol. 2