What's happening?

Podívejte se na trailer 661 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Spravedlnost nebo pomstaMar. 23, 2016USA151 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Po útoku kryptonských vojsk na Metropolis se z Clarka Kenta/Kal-Ela stal Superman. Celá událost měla velký dopad na celé lidstvo. Najednou se nikdo necítí v bezpečí. V Gothamu mezitím vyčerpaný a zkušený Bruce Wayne znovu navrátí světu Batmana, aby dovedl Supermana k odpovědnosti a spravedlnosti. Netuší však, že tímto rozhodnutím započne cestu k velkému přátelství, které položí základ Ligy spravedlivých!

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti.

Superman při svém souboji s generálem Zodem zničil značnou část města Metropolis, což si vyžádalo mnoho obětí. Své známé v ten osudný den ztratil také Bruce Wayne, který před lety potíral zločin v sousedním Gothamu coby maskovaný Batman. A právě Supermanovo jednání v stárnoucím miliardáři vyvolá potřebu konat, a tak opráší svůj převlek. Zdatným rozeštvávačem veřejného mínění je i boháč, rozmazlený a psychopatický Lex Luthor, jenž se chce zmocnit kryptonského kamene. Oba hrdinové spolu svedou souboj, pak se však dohodnou a obrátí se proti Luthorovi. Superman potřebuje zachránit svou zajatou pozemskou matku Marthu a milovanou Lois. Zákeřný Luthor proti nim vyšle neporazitelného kryptonského netvora. V souboji s ním jim pomůže bojovnice Wonder Woman, s níž se jako s tajemnou kráskou Diane Princeovou setkal Bruce už dříve…

Po útoku kryptonských vojsk na Metropolis se z Clarka Kenta/Kal-Ela stal Superman (Henry Cavill). Celá událost měla velký dopad na celé lidstvo. Najednou se nikdo necítí v bezpečí. V Gothamu mezitím vyčerpaný a zkušený Bruce Wayne znovu navrátí světu Batmana (Ben Affleck), aby dovedl Supermana k odpovědnost a spravedlnosti. Netuší však, že tímto rozhodnutím započne cestu k velkému přátelství, které položí základ Ligy spravedlivých!

V obave, že činy nadpozemského superhrdinu z Metropolisu ostanú bez kontroly, nastúpi proti nemu impozantný ochranca Gotham City, zatiaľ čo svet váha, akého hrdinu vlastne potrebuje. A kým sú Batman a Superman vo vzájomnej vojne, rýchlo vyvstáva nová hrozba, ktorá ľudstvo stavia do väčšieho nebezpečenstva, než doteraz poznalo.

Superman (Henry Cavill) pri svojom súboji s generálom Zodom (Michael Shannon) zničil značnú časť mesta Metropolis, čo si vyžiadalo mnoho obetí. Svojich známych v ten osudný deň stratil tiež Bruce Wayne, ktorý pred rokmi potieral zločin v susednom Gothame ako maskovaný Batman (Ben Affleck). A práve Supermanove počínanie v starnúcom miliardárovi vyvolá potrebu konať, a tak opráši svoj kostým. Zdatným rozoštvávačom verejnej mienky je aj boháč, rozmaznaný a psychopatický Lex Luthor (Jesse Eisenberg), ktorý sa chce zmocniť kryptonského kameňa. Obaja hrdinovia spolu zvedú súboj, potom sa však dohodnú a spoja sa proti Luthorovi. Superman potrebuje zachrániť svoju zajatú pozemskú matku Marthu (Diane Lane) a milovanú Lois (Amy Adams). Zákerný Luthor proti nim vyšle neporaziteľného kryptonského netvora. V súboji s ním im pomôže bojovníčka Wonder Woman (Gal Gadot), s ktorou sa ako s tajomnou kráskou Diane Princeovou stretol Bruce už skôr…

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
Originální název Batman v Superman: Dawn of Justice
IMDb hodnocení 6.4 611,819 hlasů
TMDb hodnocení 5.9 13,789 hlasů

Režisér

Zack Snyder
Režisér

Obsazení

Ben Affleck isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Henry Cavill isClark Kent / Superman
Clark Kent / Superman
Jesse Eisenberg isLex Luthor
Lex Luthor
Gal Gadot isDiana Prince / Wonder Woman
Diana Prince / Wonder Woman
Amy Adams isLois Lane
Lois Lane
Diane Lane isMartha Kent
Martha Kent
Jeremy Irons isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Holly Hunter isSenator Finch
Senator Finch
Callan Mulvey isAnatoli Knyazev
Anatoli Knyazev

Podobné tituly

Minority Report
16 bloků
Zlato
Strom života
Year of the Dragon
Kapitán Alatriste
Wyatt Earp
Pláž
Hrdinové a zbabělci
Vražedná bilance
Spectre
Smrtonosná past: Opět v akci