What's happening?

Podívejte se na trailer 722 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Blíženec

Blíženec

Kdo tě zachrání před sebou samýmOct. 02, 2019China117 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Henry Brogan (Will Smith) je elitný nájomný zabijak, absolútny profesionál, ktorý bez pochybností vždy stopercentne odvedie zadanú prácu. Pri poslednej zákazke sa však k nemu dostali informácie, ktoré nemal vedieť, preto sa ho jeho zamestnávateľ s ťažkým srdcom rozhodne nechať zlikvidovať. Koho však poslať na zabijaka, ktorý je v tejto brandži najlepší zo všetkých? Ideálny by bol Henryho dvojník, o niečo mladší, odolnejší a odhodlanejší. V spoločnosti Gemini, vedenej technokratom Clayem Verisem (Clive Owen) už roky prebieha tajný projekt, ktorý práve túto možnosť ponúka. Henry sa prvýkrát bojí o svoj život. V pätách má rovnocenného protivníka, ktorý predpovedá jeho každý krok a každý úder vracia silnejším protiúderom. V sprievode tajnej agentky Danny (Mary Elizabeth Winstead)  zbesilo uteká z krajiny do krajiny, než zistí, že pokiaľ má mať aspoň nejakú šancu na prežitie, musí sa svojmu prenasledovateľovi postaviť tvárou v tvár. V ponurých kulisách budapeštianskych katakomb sa mu ho konečne podarí zahnať do kúta, ale keď sa mu pozrie do očí, má zrazu oveľa viac otázok ako odpovedí. Proti nemu stojí jeho o tridsať rokov mladšie Ja. A stále ho chce zabiť.

Henry Brogan (Will Smith) je elitní nájemný zabiják, absolutní profesionál, který bez pochybností vždy stoprocentně odvede zadanou práci. Při poslední zakázce se však k němu dostaly informace, které neměl slyšet, proto se ho jeho zaměstnavatel s těžkým srdcem rozhodne nechat zlikvidovat. Koho však poslat na člověka, který je v tomhle oboru nejlepší ze všech? Ideální by byl Henryho dvojník, o něco mladší, odolnější a odhodlanější. Ve společnosti Gemini, vedené technokratem Clayem Verisem (Clive Owen) už léta probíhá tajný projekt, který právě tuhle možnost nabízí. Henry se poprvé bojí o život. V patách má rovnocenného protivníka, který předvídá jeho každý krok a každý úder vrací o něco silnějším protiúderem. V doprovodu tajné agentky Danny (Mary Elizabeth Winstead) zběsile prchá napříč kontinenty, než mu dojde, že pokud má mít aspoň nějakou šanci na přežití, musí se svému pronásledovateli postavit tváří v tvář. V ponurých kulisách budapešťských katakomb se mu ho konečně podaří zahnat do kouta, ale když se mu podívá do očí, má najednou mnohem víc otázek než odpovědí. Proti němu stojí jeho o třicet let mladší Já. A stále ho chce zabít.

Henry Brogan (Will Smith), stárnoucí zabiják pracující pro vládu, se snaží skončit svou kariéru, avšak náhle se ocitá tváří v tvář mladšímu klonu sebe sama. Jeho jméno je Junior a je schopen předvídat každý Henryho pohyb. Henry nemá žádnou jinou možnost než odhalit pravdu skrytou za stvořením Juniora a zachránit jej, aby se nevydal na stejnou temnou cestu jako on sám. Přitom však musí bojovat proti zkorumpovanému systému pod vedením svého bývalého šéfa Claye Varrise (Clive Owen), který je odhodlán odstavit Henryho za každou cenu.

Blíženec
Blíženec
Blíženec
Blíženec
Blíženec
Blíženec
Blíženec
Blíženec
Blíženec
Blíženec
Originální název Gemini Man
IMDb hodnocení 5.7 77,471 hlasů
TMDb hodnocení 6.4 2,908 hlasů

Režisér

Ang Lee
Režisér

Obsazení

Will Smith isHenry Brogen / Junior
Henry Brogen / Junior
Mary Elizabeth Winstead isDanny Zakarweski
Danny Zakarweski
Clive Owen isClay Verris
Clay Verris
Douglas Hodge isJack Willis
Jack Willis
Ralph Brown isDel Patterson
Del Patterson
Linda Emond isJanet Lassiter
Janet Lassiter
Ilia Volok isYuri Kovacs
Yuri Kovacs
Victor Hugo isJunior (On-Set Reference)
Junior (On-Set Reference)

Podobné tituly

Michael Clayton
U moře
Skrytá identita
Nezapomeň na mě
Fatima
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
Propast
Letec
Hledám Amy
Mnichov
Dálniční hlídka
Podfu(c)k