What's happening?

Podívejte se na trailer 739 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Bournův mýtus

Bournův mýtus

Vzali mu jeho identitu. Teď ji chce zpátky.Jul. 23, 2004USA109 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Bourne a Marie dál žijí v anonymitě. Bournea ženou noční můry a vzpomínky. Vláčí Marii z města do města. Snaží se být vždy aspoň krok před hrozbou, kterou tuší v každém pohledu i v každém telefonním „omylu“, před nebezpečím, které očekává v každé vteřině. Ale ohrožení jej do světa, z něhož chtěl uniknout, neustále vrací. Když se v poklidné vsi, která je jejich dočasným domovem, objeví tajný agent, Bourne s Marií místo kvapně opouštějí. Začne nová globální hra na kočku a myš a Jason Bourne se musí vrátit ke své minulosti, i když tajná operace Treadstone, která vytvářela profesionální zabijáky, už skončila. Před lety Bourneovi řekli, že nesmí s nikým navázat kontakt. Minulost se však přihlásila sama.

roce 2002 se ve filmu Agent bez minulosti podle románu Roberta Ludluma objevil nový hrdina: profesionální zabiják, který se pokouší oživit svou paměť a prchá před pronásledujícími stíny ze své minulosti. V napínavém a spletitém thrilleru se výrazně herecky předvedl Matt Damon jako agent Jason Bourne. Jason Bourne se teď na plátno vrací v pokračování. Před dvěma lety se domníval, že své minulosti utekl. Nyní ho minulost opět dohání. Bourne a Marie (Franka Potente) dál žijí v anonymitě. Bournea ženou noční můry a vzpomínky. Vláčí Marii z města do města. Snaží se být vždy aspoň krok před hrozbou, kterou tuší v každém pohledu i v každém telefonním „omylu“, před nebezpečím, které očekává v každé vteřině. Ale ohrožení jej do světa, z něhož chtěl uniknout, neustále vrací. Když se v poklidné vsi, která je jejich dočasným domovem, objeví tajný agent, Bourne s Marií místo kvapně opouštějí. Začne nová globální hra na kočku a myš a Jason Bourne se musí vrátit ke své minulosti, i když tajná operace Treadstone‘, která vytvářela profesionální zabijáky, už skončila. Před lety Bourneovi řekli, že nesmí s nikým navázat kontakt. Minulost se přihlásila sama. Měli ho nechat na pokoji.

Jason Bourne, bývalý zabiják CIA trpící ztrátou paměti, se domnívá, že se mu podařilo utéct před vlastní minulostí a se svou přítelkyní Marií si užívají klidu v jejich dočasném domově v zapadlé indické vesnici. Ale i tam jsou vystopováni. Jason s Marií místo kvapně opouštějí. Mezitím byli v Berlíně zavražděni dva agenti CIA a vše nasvědčuje tomu, že je zabil právě Bourne. Znovu se tak kolem něj začne stahovat smrtící smyčka a Jason se opět vydává na cestu. Je odhodlán vypátrat strůjce falešného obvinění a přitom postupně objevuje i svou ztracenou minulost.

Pred dvoma rokmi sa profesionálny zabijak Jason Bourne (Matt Damon) snažil vypátrať niečo o svojej minulosti a zistiť, prečo ho všetci prenasledujú a chcú zabiť. Vtedy sa zoznámil aj s pôvabnou Marie (Franka Potente) a rozhodol sa, že niekde v ústraní začnú nový život. Varoval CIA, že pokusy nadviazať s ním kontakt alebo ho prenasledovať budú mať dôsledky. Hoci si myslel, že svojej minulosti utiekol, teraz ho  opäť doháňa. Bourne a Marie žijú stále v anonymite, ale Bournea prenasledujú nočné mory a spomienky. Vodí Máriu z mesta do mesta. Snaží sa byť aspoň krok pred hrozbou, ktorú tuší v každom pohľade…

Bournův mýtus
Bournův mýtus
Bournův mýtus
Bournův mýtus
Bournův mýtus
Bournův mýtus
Bournův mýtus
Bournův mýtus
Bournův mýtus
Originální název The Bourne Supremacy
IMDb hodnocení 7.7 426,617 hlasů
TMDb hodnocení 7.3 5,246 hlasů

Režisér

Dan Bradley
Režisér

Obsazení

Matt Damon isJason Bourne
Jason Bourne
Franka Potente isMarie Helene Kreutz
Marie Helene Kreutz
Brian Cox isWard Abbott
Ward Abbott
Julia Stiles isNicky Parsons
Nicky Parsons
Gabriel Mann isDanny Zorn
Danny Zorn
Joan Allen isPamela Landy
Pamela Landy
Tom Gallop isTom Cronin
Tom Cronin

Podobné tituly

Creed
Don’s Plum
Kill Bill
Šarlatán
7500
The Hand
Balada o Cable Hogueovi
21 gramů
Kambakkht Ishq
Zabíjení
Renesance
Já, robot