What's happening?

Podívejte se na trailer 772 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Bratři Bloomovi

Bratři Bloomovi

Bratia BloomovciSep. 09, 2008USA109 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Co si jen pamatují, byli bratři Bloomovi vždy odkázáni pouze jeden na druhého. Od dětství v ponurých sirotčincích až po luxusní život mezinárodních podvodníků se Stephen (Mark Ruffalo) a Bloom (Adrien Brody) dělili o vše. Stephen hravě vymýšlí rafinované plány, které následně realizují. Bloom ale touží po „neplánovaném životě“ – po skutečném dobrodružství, které předem nenaplánoval jeho starší bratr.


Bloom, který chce s životem podvodníka skončit, je ochoten se zúčastnit jednoho velkého posledního podvodu. Vetře se do života Penelope (Rachel Weisz), znuděné a svobodné ženy z New Jersey, která zdědila velké bohatství. Když k sobě pocítí skutečné city, začne váhat, zda ji chce skutečně oklamat, ale Penelope už je v pasti: je přesvědčena, že se jí naskytla příležitost zažít nezapomenutelné dobrodružství, do kterého je ochotna investovat milion dolarů. Zatímco se ale během jejich cest po celém světě utahuje smyčka Stephenových plánů, začíná Bloom přemýšlet o tom, zda nejde o nejnebezpečnější dobrodružství jejich života.

Ako názov našepkáva, pozornosť sa sústredí na dvoch bratov (Adrien Brody a Mark Ruffalo), ktorí sa už v detstve naučili šikovne prežívať tak, že sa stali podvodníkmi. Nejde veru o žiadne bezvýznamné béčka, vypracovali sa medzi tých najlepších v brandži. Ich podvodnícka história číta nejedného odľahčeného milionára. Teraz sa ale rozhodli pre poslednú veľkú akciu – sprevádzať výstrednú bohatú dedičku za dobrodružstvom na cestách okolo sveta. A popritom ju ošklbať… Najväčšie starosti však bratom nespôsobí dedička, ale práve žena mladšieho z nich (Rachel Weisz), ktorá si neželá žiadne ďalšie podvody, začne sabotovať ich snaženie a obracať karty proti nim…

Bratři Bloomovi
Originální název The Brothers Bloom
IMDb hodnocení 6.8 48,426 hlasů
TMDb hodnocení 6.6 391 hlasů

Režisér

Rian Johnson
Režisér

Obsazení

Rachel Weisz isPenelope Stamp
Penelope Stamp
Rinko Kikuchi isBang Bang
Bang Bang
Ricky Jay isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Zachary Gordon isYoung Bloom
Young Bloom
Max Records isYoung Stephen
Young Stephen

Podobné tituly

Úkryt
Yes Man
Koumáci
Zabíjení
Ten, kdo mě hlídá
Na konci cesty
Solaris
Volání divočiny
Kauza CIA
Aloha
Touch of Evil
Láska nebeská