What's happening?

Podívejte se na trailer 660 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Budiž světlo

Budiž světlo

Sep. 26, 2019Slovakia93 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Milan má tři děti a jezdí pracovat do Německa, aby svojí rodinu uživil. Když se na Vánoce vrátí domů, zjistí, že jeho nejstarší syn Adam je členem polovojenské mláděžnické skupiny. Syn je zapletený do šikanování a smrti spolužáka. Otec se rozhoduje, jak by se měl zachovat. Společně s manželkou Zuzkou při tom zjišťují skutečnou pravdu o synovi, o své rodině, o sobě samých, a také o společnosti kolem nich.

Milan má tři děti a jezdí pracovat do Německa, aby rodinu uživil. Když se na Vánoce vrátí domů, zjistí, že jeho nejstarší syn Adam je členem polovojenské mládežnické skupiny a navíc je zapletený do šikanování a smrti spolužáka. Otec se rozhoduje, jak by se měl zachovat. Společně s manželkou Zuzkou při tom zjišťují skutečnou pravdu o synovi, o své rodině, o sobě samých, a také o společnosti, ve které žijí…

Slovenská vesnička se připravuje na Vánoce a čtyřicátník Milan se za rodinou vrací z Německa, kde pracuje. Poklidnou sváteční atmosféru naruší podezření, že jeho syn je coby člen polovojenské mládežnické skupiny zapleten do šokující události, jež otřásla místní komunitou. Působivé drama o síle a křehkosti rodinných pout, o individuální zodpovědnosti ve světě, kde xenofobie vítězí nad soucitem s bližním.

Milan je čtyřicátník, který chce zaopatřit svoji rodinu, a proto jezdí vydělávat do Německa. Když se na Vánoce vrátí zpět na Slovensko, zjistí, že se jeho syn Adam stal členem místní polovojenské mládežnické skupiny a že je nějakým způsobem zapletený do šikanování a zabití spolužáka. Milanovi dochází, že musí postupně zjistit pravdu o sobě, svém synovi, svojí rodině i společenství lidí kolem…

Milan (40) má tri deti a aby zabezpečil svoju rodinu, chodí pracovať do Nemecka. Počas návštevy doma cez Vianoce zistí, že jeho najstarší syn Adam je členom polovojenskej mládežníckej skupiny. Chlapec je zapletený do šikanovania a usmrtenia spolužiaka. Otec sa rozhoduje, čo by mal spraviť. Spolu s manželkou Zuzkou pri tom začnú zisťovať skutočnú pravdu o svojom synovi, o svojej rodine, o sebe samých a aj o spoločenstve okolo seba.

Budiž světlo
Budiž světlo
Budiž světlo
Originální název Nech je svetlo
IMDb hodnocení 6.8 249 hlasů
TMDb hodnocení 7.5 2 hlasů

Podobné tituly

Můj týden s Marilyn
Americký gangster
Vítězové
Interstellar
Rocky Balboa
Tohle je náš svět
Simon Birch
Nebe a země
The Bad Batch
Odpor
Za všechno může láska
Lítám v tom