What's happening?

Podívejte se na trailer 638 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Cable Guy

Cable Guy

OpravárJun. 10, 1996USA96 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Chip je servisný technik káblovej televízie, muž, ktorého si človek nesmie nikdy pripustiť k telu, lebo sa ho už nikdy nezbaví. A presne to sa stane mladému architektovi Stevenovi, ktorý potrebuje zaviesť káblovú televíziu. Chip mu ponúkne, že zariadi sledovanie televízie bez mesačných poplatkov. Steven súhlasí, no to nemal robiť.
Chip sa mu mieša ustavične do života, všetko prevráti naruby. A to len preto, že chce zúfalo získať dobrého kamaráta. Keď mu nesmelý Robin konečne dá najavo, že nie jeho priateľom, Chip pripraví strašný plán pomsty.

Úspěšný architekt Steven (Matthew Broderick) požádal svoji přítelkyni o ruku. Reakce byla nečekaná – emancipovaná Robin ho vyhodila z bytu. Při zařizování nového příbytku se pak Steven seznámil s poněkud excentrickým montérem Chipem (Jim Carrey), který mu načerno zapojil několik programů kabelové televize. Steven zaplatil Chipovi padesát dolarů a bláhově se domníval, že už ho nikdy neuvidí. Jak strašlivý omyl! Osamělý Chip začal považovat sympatického zákazníka za svého nejlepšího přítele a nevybíravě se mu naboural do života. Radil mu, jak si poradit se vzpurnou Robin, ztrapnil ho před nejbližšími kamarády a do bytu mu nainstaloval extrémně drahou (a kradenou) televizní aparaturu. Steven je slušný člověk a dlouho se nemůže odhodlat k tomu, aby Chipovi na rovinu řekl, jak se věci mají. Teprve po divokém večírku, na který Chip pozval bizarní skupinu svých zákazníků a také předem zaplacenou prostitutku, která Stevenovi mistrně sehrála etudu „láska na první pohled“, se architekt pořádně naštve. Vmete do tváře obtížného podivína holou pravdu, vyhodí ho ze dveří považuje tímto jejich podivný vztah za ukončený. Ale zhrzený Chip se rázem stává Stevenovým úhlavním nepřítelem. Nepřítelem s neuvěřitelně vyvinutým smyslem pro pomstu. Nepřítelem, který dokáže změnit život své oběti v peklo…

Cable Guy
Cable Guy
Cable Guy
Originální název The Cable Guy
IMDb hodnocení 6.1 150,052 hlasů
TMDb hodnocení 5.9 1,476 hlasů

Režisér

Ben Stiller
Režisér

Obsazení

Jim Carrey isCable Guy
Cable Guy
Matthew Broderick isSteven M. Kovacs
Steven M. Kovacs
Leslie Mann isRobin Harris
Robin Harris
George Segal isSteven's father
Steven's father
Diane Baker isSteven's Mother
Steven's Mother
Ben Stiller isSam Sweet / Stan Sweet
Sam Sweet / Stan Sweet
Eric Roberts isEric Roberts
Eric Roberts
Janeane Garofalo isMedieval Times Waitress
Medieval Times Waitress
Andy Dick isMedieval Times Host
Medieval Times Host

Podobné tituly

Soupeři
The Doors
Království nebeské
Tenkrát podruhé
Za všechno může láska
Kolo zázraků
Legenda o vášni
Rychlejší než smrt
Roztříštění
Podfu(c)k
Muži v černém: Globální hrozba
Čelisti II