What's happening?

Čelisti IV : Pomsta

Čelisti IV : Pomsta

Čeľuste: OdplataJul. 17, 1987USA89 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Ellen Brody (Lorraine Garyová) stále žije v přímořském městečku Amity i po smrti svého manžela Martina. V městečku vládne předvánoční atmosféra a Ellen Brodyová spolu se synem Seanem (Mitchell Anderson) chystají oslavu. Sean, člen místního policejního sboru, je však neplánovaně odvolán k porušené bóji na moři nedaleko přístavu. Když se vybere na moře, aby věc prošetřil, napadne ho obrovský bílý žralok a Sean útok nepřežije. Ellen se neví vzpamatovat ze šoku a přijme pozvání svého druhého syna Michaela (Lance Guest) a jeho ženy Carly (Karen Youngová), aby se odstěhovala k nim na Bahamy. Michael však brzy zjistí, že nebezpečný žralok se přestěhoval také. Zaútočil na Michaela a jeho kamaráda Jakea, a později i na Michaelovu dceru Theu, která se s kamarádkami plavila při pobřeží.

Policejní náčelník Martin Brody před časem zemřel na infarkt vyvolaný jeho celoživotním strachem ze žraloků. Jeho manželka Ellen stále žije v přímořském městečku Amity, stejně jako její syn Sean, který nyní pracuje jako člen policejního sboru. V předvánoční náladě se Brodyovi chystají oslavit Štědrý den, když je Sean neplánovaně odvolán, aby se postaral o porušenou bóji nedaleko přístavu. Když však vypluje na moře, je napaden obrovským žralokem, který ho zabije. Jeho bratr Michael přijede se svou manželkou Carlou a dcerou Theou do Amity a pozvou šokovanou matku, aby strávila Vánoce u nich na Bahamách. Po příletu se Ellen seznámí s Michaelovým přítelem Jakem, se kterým často vyjíždí na moře. Jednoho dne je napadne velký žralok. Michael se domnívá, že je to tentýž, který zabil Seana. Později stejný žralok napadne také člun, na kterém se na moře vydala Thea se svými kamarádkami. Ellen věří, že žralok pronásleduje její rodinu a že při útoku na člun byla jeho cílem Thea. Tajně proto sebere Michaelovu loď a vydá se na moře, aby žraloka našla a zabila ho.

Ellen Brody (Lorraine Garyová) stále žije v prímorskom mestečku Amity aj po smrti svojho manžela Martina. V mestečku vládne predvianočná atmosféra a Ellen Brodyová spolu so synom Seanom (Mitchell Anderson) chystajú oslavu. Sean, člen miestneho policajného zboru, je však neplánovane odvolaný k porušenej bóji na mori neďaleko prístavu. Keď sa vyberie na more, aby vec prešetril, napadne ho obrovský biely žralok a Sean útok neprežije. Ellen sa nevie spamätať zo šoku a prijme pozvanie svojho druhého syna Michaela (Lance Guest) a jeho ženy Carly (Karen Youngová), aby sa odsťahovala k nim na Bahamy. Michael však čoskoro zistí, že nebezpečný žralok sa presťahoval tiež. Zaútočil na Michaela a jeho kamaráta Jakea, a neskôr aj na Michaelovu dcéru Theu, ktorá sa s kamarátkami plavila pri pobreží. Carla zúri, že ju Michael neinformoval o žralokovi, ale Michael s Jakeom to zatajili zámerne, aby nerozrušili Ellen a nezbabrali jej pobyt na Bahamách. Napriek tomu sa to Ellen dozvie a je presvedčená, že žralok cieľavedome prenasleduje jej rodinu. Preto sa na Michaelovej lodi vyberie na samostatnú misiu s cieľom zabiť žraloka. Podarí sa Michaelovi, Hoagieovi a Jakeovi nájsť Ellen skôr, ako sa stane obeťou žraloka…?

Čelisti IV : Pomsta
Čelisti IV : Pomsta
Čelisti IV : Pomsta
Čelisti IV : Pomsta
Čelisti IV : Pomsta
Čelisti IV : Pomsta
Originální název Jaws: The Revenge
IMDb hodnocení 3.0 40,414 hlasů
TMDb hodnocení 3.9 585 hlasů

Režisér

Obsazení

Lorraine Gary isEllen Brody
Ellen Brody
Lance Guest isMichael Brody
Michael Brody
Michael Caine isHoagie Newcombe
Hoagie Newcombe
Karen Young isCarla Brody
Carla Brody
Judith Barsi isThea Brody
Thea Brody
Jay Mello isYoung Sean Brody
Young Sean Brody
Cedric Scott isClarence
Clarence

Podobné tituly

Terminátor
Rambo III
The Professor And The Madman
You Should Have Left
Minority Report
Jackie Brownová
Podfu(c)k
Denní světlo
Temný rytíř povstal
Dům snů
Spider-Man: Homecoming
LEGO® příběh 2