What's happening?

Podívejte se na trailer 395 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Chatrč

Chatrč

Nikdy nejsi úplně sámMar. 03, 2017USA132 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Mack Phillips (Sam Worthington) za tragických okolností príde o svoju milovanú dcérku Missy. V stave hlbokého zúfalstva dostáva list, v ktorom ho Boh pozýva na stretnutie presne tam, kde sa tragédia odohrala. Mackov hlboký žiaľ je konfrontovaný s večnosťou a on zrazu prežité utrpenie vníma úplne inak. Láska a odpustenie, náročná cesta zmierenia a milosrdenstvo nakoniec prinesú radosť do duše otca, ktorý sa so stratou dcéry zmieri a vyrovná.

Mack Phillips (Sam Worthington) za tragických okolností přijde o svou milovanou dcerku Missy. Ve stavu hlubokého zoufalství dostává dopis, v němž ho Bůh zve na setkání přesně tam, kde se tragédie odehrála. Mackov hluboký žal je konfrontován s věčností a on najednou prožité utrpení vnímá úplně jinak. Láska a odpuštění, náročná cesta smíření a milosrdenství nakonec přinesou radost do duše otce, který se se ztrátou dcery smíří a vyrovná.

Missy, dcera Macka Phillipse (Sam Worthington), je unesena a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. O nějakou dobu později obdrží Mack, utápějící se v nejhlubší beznaději, podivný vzkaz, ve kterém ho pisatel zve na víkend do chatrče. Přestože Mackovi jeho vlastní počínání připadá nanejvýš pošetilé, vrací se jednoho zimního odpoledne na toto místo, aby znovu vkročil do samého středu svých nejtemnějších nočních můr. To, co tam najde, mu navždy změní život.

Poté, co utrpí těžkou rodinnou ztrátu, se Mack Phillips (Sam Worthington) propadá do hluboké deprese, která způsobí, že začne pochybovat o všech svých nejniternějších přesvědčeních. Když stojí tváří v tvář krizi víry, obdrží záhadný dopis, který ho nabádá, aby se vrátil k opuštěné chatrči hluboko v lesích Oregonu. Navzdory svým pochybnostem se Mack vydá na cestu k chatrči a narazí zde na tajemnou trojici cizinců, kterou vede žena jménem Papa (Octavia Spencer). Díky tomuto setkání Mack pozná pravdu, která změní vnímání jeho tragédie a navždy také i jeho život.

Chatrč
Chatrč
Chatrč
Chatrč
Chatrč
Chatrč
Chatrč
Chatrč
Chatrč
Chatrč
Originální název The Shack
IMDb hodnocení 6.3 30,814 hlasů
TMDb hodnocení 7.4 1,413 hlasů

Režisér

Obsazení

Sam Worthington isMack Phillips
Mack Phillips
Octavia Spencer isPapa / Elouisa
Papa / Elouisa
Radha Mitchell isNan Phillips
Nan Phillips
Graham Greene isMale Papa
Male Papa
Gage Munroe isJose Phillips
Jose Phillips
Megan Charpentier isKate Phillips
Kate Phillips
Lane Edwards isOfficer Dalton
Officer Dalton

Podobné tituly

Todos tenemos un plan
Nouzový východ
Manažeři
Konzultant
Podraz
Zvláštní dny
Hřiště snů
Man Down
Klid noci
Diane Arbus: Příběh jedné obsese
Nový svět
JFK