What's happening?

Podívejte se na trailer 475 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Co je šeptem…

Co je šeptem…

Dec. 22, 2005USA97 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

V životě Sarah vládne pořádný chaos. Svému příteli slíbila, že si ho vezme, ale teď v ní toto závažné rozhodnutí vzbuzuje strach. Také její kariéra v deníku The New York Times je značně nejistá. A aby toho nebylo málo, její sestra Annie se má zanedlouho vdávat a Sarah se tedy musí vydat do Kalifornie na její svatbu, což ovšem také znamená, že bude nějaký čas trávit s rodinou. Jediná věc, díky které se rodinná sešlost dá přežít, je přítomnost její čiperné babičky Katharine, které v nestřežené chvíli ujede, že matka Sarah se před třiceti lety, těsně před svatbou, spustila s tajemným mladým mužem a podle této zaručené zprávy byl tehdy natočen úspěšný film. Sarah věří, že tento dávný příběh může být klíčem k její pravé identitě a proto se svým přítelem odletí do New Yorku, aby tam vyhledala matčina někdejšího spolužáka, Beau Burroughse, který je v současnosti slavným internetovým multimilionářem. Tento muž s pravděpodobností rovnou jistotě není jejím pravým otcem, ale někým, do koho by se bez problému zamilovala i ona. Toto podivné setkání ji vede zpět k tomu, co sice nejlépe zná, ale čemu zároveň naprosto nerozumí ke své rodině …

Sarah Huttinger pracuje jako novinářka, která má v deníku New York Times na starosti lokální zprávy, zejména pak svatby a nekrology. Se svým snoubencem, právníkem Jeffem Dalym, právě letí na svatbu mladší sestry Annie. Setká se tu se svéráznou, energickou babičkou Katharine, které se svěří s tím, že si není jistá, zda se má za Jeffa provdat. Necítí se ještě na usedlý manželský život a touží spíše po dobrodružství. Od babičky se dozví, že její matka Jocelyn, která zemřela, když byla Sarah ještě dítě, pár dnů před svatbou zmizela a prožila krátkou milostnou pletku s neznámým mladíkem. Sarah při srovnání své povahy s povahou otce i sestry začne pochybovat, jestli je dcerou svého otce, a rozhodne se matčina milence najít. Při pátrání se dočká dalšího překvapení, když tetě Mici uklouzne, že podle matčiny aférky byl natočen úspěšný film Absolvent. Šokovaná Sarah pochopí, že s neznámým mladíkem se tehdy vyspala nejen její matka, ale také babička Katharine. Ví, že se dotyčný jmenuje Beau Burroughs, že zbohatl pomocí internetových obchodů, a tak se za ním vydá do San Francisca, kde muž právě přednáší na kongresu. Dozví se od něj, že kvůli úrazu při fotbale zcela určitě nemůže být jejím otcem, a pak se společně opijí, což má zcela nečekané následky.

V živote Sarah (Jennifer Aniston) vládne poriadny chaos. Svojmu priateľovi sľúbila, že si ho vezme, ale teraz v nej toto závažné rozhodnutie vzbudzuje strach. Taktiež jej kariéra v denníku The New York Times je veľmi neistá. A aby toho nebolo málo, jej sestra Annie sa má onedlho vydávať a Sarah musí preto vycestovať do Kalifornie na jej svadbu, čo však znamená, že bude nejaký čas tráviť s rodinou. Jediná vec, vďaka ktorej sa dá toto rodinné stretnutie prežiť, je prítomnosť jej čipernej babičky Katharine, ktorá sa v nestráženej chvíli preriekne, že matka Sarah pred tridsiatimi rokmi, tesne pred svadbou podľahla šarmu tajomného mladého muža a podľa tejto zaručenej správy bol vtedy natočený úspešný film. Sarah verí, že tento dávny príbeh môže byť kľúčom k jej pravej identite, a preto so svojím priateľom odletí do New Yorku, aby tam vyhľadala maminho niekdajšieho spolužiaka, Beau Burroughsa (Kevin Costner), ktorý je v súčasnosti slávnym internetovým multimilionárom. Tento muž s pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote nie je jej pravým otcom, ale niekým, do koho by sa bez problémov zamilovala aj ona. Toto podivné stretnutie ju dovedie späť k tomu, čo síce najlepšie pozná, ale čomu zároveň úplne nerozumie – k svojej rodine.

Co je šeptem…
Originální název Rumor Has It...
IMDb hodnocení 5.5 52,741 hlasů
TMDb hodnocení 5.6 746 hlasů

Režisér

Rob Reiner
Režisér

Obsazení

Jennifer Aniston isSarah Huttinger
Sarah Huttinger
Kevin Costner isBeau Burroughs
Beau Burroughs
Shirley MacLaine isKatharine Richelieu
Katharine Richelieu
Mark Ruffalo isJeff Daly
Jeff Daly
Richard Jenkins isEarl Huttinger
Earl Huttinger
Mena Suvari isAnnie Huttinger
Annie Huttinger
Rob Lanza isNew Year's Eve M.C.
New Year's Eve M.C.

Podobné tituly

Happy Feet
Zakázané ovoce
Deadpool
Tenkrát v Hollywoodu
Madagaskar 3
Nesnesitelná krutost
EuroTrip
Mindhorn
Bombakšeft
Sladký ničema
V Bruggách
Zbytečnosti