What's happening?

Podívejte se na trailer 646 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Co se vlastně stalo

Co se vlastně stalo

Oct. 17, 2008USA104 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Stárnoucí hollywoodský producent Ben se snaží oživit svou upadající kariéru. Jeho důvody jsou velmi osobní: dcera, která dospěla příliš rychle, dvě bývalé manželky a mnozí kolegové z branže, jimž by jeho ponížení udělalo radost. Nutnost dokončit nový film ve vražedně krátkém termínu mění Benův život v peklo. Všechno ještě zhoršují šéfka studia Lou, neurotický agent Dick, scenárista Scott a ambiciózní britský režisér Jeremy – a především diváci první zkušební projekce, kterým se vůbec nelíbí drsné finále jeho díla. Komedií natočenou podle stejnojmenné autobiografické knihy hollywoodského producenta Arta Linsona (jenž je i autorem scénáře) se režisér Barry Levinson hlásí ke klasické hollywoodské satiře mířící do vlastních řad i k vlastnímu úspěšnému snímku Vrtěti psem (Wag the Dog, 1997). Snímek plný hereckých hvězd v čele s Robertem De Nirem si odbyl světovou premiéru na festivalu Sundance 2008 a vřelý zájem publika si získal i na slavnostním zakončení letošního MFF v Cannes.

Satirické komediální drama, v němž Robert De Niro hraje upadajícího hollywoodského producenta,který se snaží ubránit ponížení ze strany Hollywoodu.Při natáčení svého nového filmu prochází doslova peklem.

Film je natočen podle knihy What Just Happened? Bitter Hollywood Tales from the Front Line od Arta Linsona, ve které autor popisuje své zkušenosti jako producent v Hollywoodu

Co se vlastně stalo
Co se vlastně stalo
Originální název What Just Happened
IMDb hodnocení 5.6 26,295 hlasů
TMDb hodnocení 5.4 275 hlasů

Režisér

Obsazení

Sean Penn isHimself
Himself
Stanley Tucci isScott Solomon
Scott Solomon
John Turturro isDick Bell
Dick Bell
Marin Hinkle isVanity Fair Coordinator
Vanity Fair Coordinator

Podobné tituly

Lítám v tom
Musíme si pomáhat
Jack Ryan: V utajení
Postřižiny
Dokonalý trik
Temný rytíř povstal
Ošetřovatel
Cesta
Služebníci
Konzultant
Já, mé druhé já a Irena
Vetřelec 007