What's happening?

Podívejte se na trailer 402 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Corpus Christi

Corpus Christi

Strhující drama hříchu, který přinesl vykoupení.Jan. 09, 2020Poland115 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Dvacetiletý Daniel projde v nápravném zařízení pro mladistvé duchovní proměnou. Chtěl by se stát knězem, s jeho trestním rejstříkem na to ovšem nemůže ani pomyslet. Když je propuštěn a má začít pracovat v truhlárně na malém městě, převlékne se po příjezdu do kněžského a díky náhodě se ujímá péče o místní farnost. Příchod mladého charismatického pastýře rozčeří stojaté vody a místní komunita, krutě zasažená tragédií, k níž tu došlo, může s jeho pomocí začít pomalu léčit své rány. Uspěje Daniel ve svém poslání? A za jakou cenu?

Daniel je dvacetiletý delikvent, který v sobě v nápravném centru objeví duchovní poslání. Po propuštění by chtěl vstoupit do semináře a stát se knězem. I přestože to není kvůli jeho přestupkům z minulosti možné, Daniel se nevzdává. Odjíždí do malého městečka, kde se vlastním přičiněním i shodou okolností začne starat o místní farnost. Absurdní drama podle skutečné události tematizuje otázky víry, lásky, porozumění, poslání a hledání sebe sama.

Dvacetiletý mladík projde v polepšovně duchovní transformací. Po podmínečném propuštění přichází do nevelkého polského městečka, kde se vydává za nového duchovního a v nepřítomnosti místního faráře začne plnit jeho povinnosti. Svými nekonvenčními metodami a charismatem osloví místní obyvatele, jimiž nedávno otřásla tragédie.

Dvadsaťročný Daniel v detenčnom centre pre mladistvých zažije duchovnú premenu. Chce sa stať kňazom, ale bránia mu v tom záznamy v registri trestov. Pošlú ho za prácou do malého mesta, kde má nastúpiť do stolárskej dielne, no po príchode si ho pomýlia s kňazom a zhodou okolností začne viesť celú farnosť. Nový mladý a charizmatický kňaz ponúkne komunite príležitosť zotaviť sa z bolesti spôsobenej nedávnymi tragickými udalosťami.

Corpus Christi
Corpus Christi
Originální název Boże Ciało
IMDb hodnocení 7.7 11,316 hlasů
TMDb hodnocení 7.7 187 hlasů

Podobné tituly

Legenda o vášni
Syriana
Království nebeské
Zlaté časy na Ridgemont High
Soupeři
Alpha Dog
Truman Show
Čarodějův učeň
Poslední souboj
Milujte svého zabijáka
Magnolia
Gerry