What's happening?

Podívejte se na trailer 1096 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Creed II

Creed II

Nov. 21, 2018USA130 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat. Creed II je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně – nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou.

Adonis Creed (Michael B. Jordan) je šampión lehké váhy, dostál odkazu svého otce a žije spokojený rodinný život. Jenže ve chvíli, kdy se objeví vyzyvatel v podobě syna Ivana Draga, který je zodpovědný za smrt Creedova otce, musí jít vše stranou. V druhém dílu spin-offu k Rockymu nejde jen o box, ale i o pomstu a návrat k úspěšnému čtvrtému dílu Rockyho, kromě Sylvestra Stalloneho se totiž ve filmu objeví i Dolph Lundgren.

Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje – so životom i sám sa so sebou. Snaží sa zo všetkých síl, aby sa venoval svojim najbližším a zároveň nezanedbával prípravu na dôležitý súboj v ringu. Čaká ho silný súper, ktorého meno sa navyše spája s dávnym nešťastím v jeho rodine, a blížiaci sa zápas bude preto nielen náročný, ale i veľmi osobný. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svojom boku sa Adonis pokúsi naplniť dávny odkaz a získať odpoveď na otázku, za čo sa oplatí bojovať. Creed II je filmom o návrate, ktorý oživí spomienky a znovu pripomenie, čo robí šampióna šampiónom. Posolstvo znie jasne – nezáleží na tom, ako ďaleko vo svojom živote zájdeš, tvoja minulosť a tvoja rodina bude vždy s tebou.

Creed II
Creed II
Creed II
Creed II
Creed II
Creed II
Creed II
Creed II
Creed II
Creed II
Originální název Creed II
IMDb hodnocení 7.1 99,009 hlasů
TMDb hodnocení 6.9 3,274 hlasů

Režisér

Dawn Gilliam
Režisér

Obsazení

Michael B. Jordan isAdonis Creed
Adonis Creed
Sylvester Stallone isRobert
Robert "Rocky" Balboa Sr.
Dolph Lundgren isIvan Drago
Ivan Drago
Florian Munteanu isViktor Drago
Viktor Drago
Tessa Thompson isBianca Taylor
Bianca Taylor
Wood Harris isTony
Tony "Little Duke" Evers
Phylicia Rashād isMary Anne Creed
Mary Anne Creed
Andre Ward isDanny
Danny "Stuntman" Wheeler
Brigitte Nielsen isLudmilla Drago
Ludmilla Drago
Milo Ventimiglia isRobert Balboa
Robert Balboa

Podobné tituly

Shanghai Surprise
Marťan
Pinocchio
Vlk z Wall Street
Sbohem, synu
V kůži Johna Malkoviche
Barva peněz
Můj týden s Marilyn
Milujte svého zabijáka
Na křídlech vážky
Ava: Bez soucitu
Lost Transmissions