What's happening?

Podívejte se na trailer 1201 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
D-Tox

D-Tox

Jan. 04, 2002Germany91 Min.R
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který zanechává stopy na jeho psychice. Aby se zotavil, nastoupí léčbu v rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdykoli může stát příští obětí.

Agent FBI Jake Malloy se stane svědkem brutálního zločinu, který zanechá stopy na jeho psychice. Před čtyřmi lety totiž vyšetřoval případ několika vražd prostitutek, byl sice blízko dopadení vraha, nakonec ho ale nechytil a ten mohl vraždit znovu. Sleduje Jakea a jeho snoubenku, kterou se chystá zabít. Policisté do Jakeova domu nestačí přijet včas a Malloy v telefonu slyší, jak je Mary zavražděna. Malloy se psychicky zhroutí a začne se oddávat alkoholu… Jakeův nadřízený Hendricks mu nabídne pomocnou ruku. Najde mu odvykací léčebnu pro bývalé policisty, kde by mu pomohli konečně se s tragédií vyrovnat. Ta se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, umírá zde za podivných okolností několik pacientů. A když si své oběti začne vybírat také mezi personálem, počínaje ředitelem kliniky, je jasné, že se Jake musí dát hodně rychle dohromady a zastavit vrahovo stále brutálnější a krvavější řádění.

Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) sa stane svedkom brutálneho zločinu, ktorý ho psychicky zrazí až na dno. Z Malloya sa stáva alkoholik. Aby sa zotavil, podstúpi liečbu na rehabilitačnej klinike pre policajtov. Miesto, ktoré mu má byť útočiskom, sa ale čoskoro premení na desivé väzenie. Keď snehová búrka odreže kliniku od okolitého sveta, zomrie tu za podivných okolností niekoľko pacientov. Je zrejmé, že vo vnútri je vrah a že sa teraz ktokoľvek môže stať budúcou obeťou.

D-Tox
D-Tox
D-Tox
D-Tox
D-Tox
Originální název D-Tox
IMDb hodnocení 5.3 23,928 hlasů
TMDb hodnocení 5.6 312 hlasů

Režisér

Jim Gillespie
Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Úkryt
Suburbicon: Temné předměstí
Lovná zvěř
Američan
Vice
Za všechno může láska
Charlieho andílci
Red
The Owners
Já, robot
Mr. & Mrs. Smith
Terminátor 4: Salvation