What's happening?

Podívejte se na trailer 673 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Dannyho parťáci 2

Dannyho parťáci 2

Dec. 09, 2004USA121 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Uplynuly tři roky od doby, co Dannyho parťáci vyloupili najednou hned tři kasina v Las Vegas a Danny Ocean má nový plán. Sice není z jeho hlavy, ale co se dá dělat, když máte na vybranou buď ten nebo nepříjemnou zubatou návštěvu během dvou týdnů. Terry Benedict nemá rád nesplacené dluhy, a tak se staří známí musí pustit do ještě velkorysejší akce, než byla ta první. A aby to neměli tak jednoduché, půjde po nich i Europol, který má o záměrech Dannyho a spol. až podezřele mnoho informací…

Tři roky po loupeži v kasinu Terryho Benedicta se gangster objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít. V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře van der Woudea. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec díky Rustymu najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. K loupeži je povolána expertka Isabel Lahiriová, která byla kdysi Rustyho milenkou. Brzy pozná, kdo se do domu vloupal. Varuje Rustyho, který řekne ostatním nejen o svém vztahu s ní, ale také, že je dcerou slavného lupiče LeMarca, který před lety zmizel a u něhož se kdysi učil. Dannyho parťáci odhalí, že Lišák je další LeMarcův žák Francois Toulour. Sejde se s Dannym a nabídne mu soutěž o nejlepšího lupiče. Cílem má být vzácný francouzský klenot, který bude nakrátko vystaven v Římě. Pokud ho Danny se svými parťáky ukradne dřív než on, Toulour za ně zaplatí dluh Benedictovi.

Hlavnými hrdinami voľného pokračovania úspešnej lupičskej komédie je opäť Danny Ocean (George Clooney) a jeho komplici. Uplynuli už tri roky odvtedy, ako Dannyho partia vykradla súčasne tri kasína v Las Vegas. A Danny Ocean má ďalší geniálny plán. Najskôr vyhľadá dvoch bývalých „kolegov“, ktorí sa ukrývajú na najrôznejších miestach sveta, a potom sa s nimi pustí do ešte veľkolepejšej akcie, ako bola tá prvá. Krádež by sa mala odohrávať hneď na troch miestach naraz – v Amsterdame, Ríme a Paríži. A aby to nemali tak jednoduché, život im skomplikuje Interpol, konkurenčná banda, s ktorou si musia vyrovnať účty a zabijak, ktorého vyslal Terry Benedict (Andy Garcia), olúpený majiteľ kasína… V hlavných úlohách sa predstavia Catherine Zeta-Jonesová, Brad Pitt a Matt Damon.

Dannyho parťáci 2
Dannyho parťáci 2
Dannyho parťáci 2
Dannyho parťáci 2
Dannyho parťáci 2
Originální název Ocean's Twelve
IMDb hodnocení 6.5 346,809 hlasů
TMDb hodnocení 6.5 4,957 hlasů

Režisér

Obsazení

Brad Pitt isRusty Ryan
Rusty Ryan
George Clooney isDanny Ocean
Danny Ocean
Julia Roberts isTess Ocean
Tess Ocean
Andy García isTerry Benedict
Terry Benedict
Casey Affleck isVirgil Malloy
Virgil Malloy
Scott Caan isTurk Malloy
Turk Malloy
Shaobo Qin is
"The Amazing" Yen
Bernie Mac isFrank Catton
Frank Catton
Don Cheadle isBasher Tarr
Basher Tarr

Podobné tituly

Rambo II
Pravdivé lži
Třináct dní
Nepříčetná
Záhada Blair Witch 2
Černý déšť
Podraz
Terminal
Prokletý ostrov
Střílej, abys přežil
Světová válka Z
Kletba z jihu