What's happening?

Podívejte se na trailer 661 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Dannyho parťáci 3

Dannyho parťáci 3

Jun. 06, 2007USA117 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Danny Ocean (George Clooney) a jeho parta by se k návratu k tomu, co jim jde nejlépe, odhodlali jen z jednoho jediného důvodu – kdyby byl v ohrožení jeden z nich. Když nelítostný majitel kasina, Willy Bank (Al Pacino), podrazí Dannyho přítele a učitele Reubena Tishkoffa (Elliott Gould), který je kvůli tomu hospitalizován, Danny a jeho věrní opět spojí své síly s cílem vyprázdnit Bankovy sejfy.

Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní „Ceny pěti diamantů“. Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku.

Když Reuben Tishkoff (Elliott Gould) udělá velkou chybu a pustí se do stavby hotelu v Las Vegas s prolhaným Willym Banksem (Al Pacino), jenž jej postupně vyšachuje ze všech práv na jeho vedení, zhroutí se a skončí v nemocnici s infarktem. Danny Ocean (George Clooney) se snaží starému příteli pomoci, avšak Banks všechny jeho pokusy mazaně odrazí. O šest měsíců později se z hotelu stane jedna z nejvýnosnějších nemovitostí ve městě a tak se Danny a jeho parťáci sejdou, aby vymysleli svůj další geniální plán. Do týmu se připojuje i bývalý Dannyho nepřítel, majitel kasína Terry Benedict (Andy Garcia), jenž udělá vše pro zruinování Banksovy noční herny, která mu až nebezpečně konkuruje. Tentokrát tedy známému týmu nejde o zisk, ale o pomstu…

Tentokrát nejde známej partičke o zisk, ale o pomstu. Danny Ocean (George Clooney) sa snaží pomôcť starému priateľovi Reubenovi Tishkoffovi (Elliott Gould). Ten vsadil na nesprávnu kartu a pustil sa do stavby hotela s falošným kamošom, prefíkaným Willym Banksom (Al Pacino), ktorý sa ho snaží o luxusnú nehnuteľnosť pripraviť.

Již třetí díl známé špionážní krimikomedie, Dannyho Parťáci, má opět pod taktovkou Oscarový režisér Steven Soderbergh (Traffic: Nadvláda Gangů).

Dannyho parťáci 3
Dannyho parťáci 3
Dannyho parťáci 3
Dannyho parťáci 3
Dannyho parťáci 3
Dannyho parťáci 3
Originální název Ocean's Thirteen
IMDb hodnocení 6.9 310,620 hlasů
TMDb hodnocení 6.7 4,339 hlasů

Režisér

Obsazení

George Clooney isDaniel Ocean
Daniel Ocean
Brad Pitt isRusty Ryan
Rusty Ryan
Matt Damon isLinus Caldwell
Linus Caldwell
Elliott Gould isReuben Tishkoff
Reuben Tishkoff
Ray Xifo isReuben's Butler
Reuben's Butler
Al Pacino isWilly Bank
Willy Bank
Adam Lazarre-White isBank's Junior Executive
Bank's Junior Executive
Eddie Jemison isLivingston Dell
Livingston Dell
Don Cheadle isBasher Tarr
Basher Tarr

Podobné tituly

Náhradníci
Americký gangster
Austin Powers – Goldmember
Černý déšť
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
Tenkrát v Hollywoodu
Invaze
Mission: Impossible III
Red 2
Mr. & Mrs. Smith
Ztracenci
Sledování