What's happening?

Podívejte se na trailer 698 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Dannyho parťáci

Dannyho parťáci

Dec. 07, 2001USA112 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Lupič Danny Ocean je mužem akce. Ještě neuplynulo ani čtyřiadvacet hodin od chvíle, kdy byl propuštěn z věznice v New Jersey a už plánuje další kšeft. Za jednu noc hodlá Danny spolu s týmem jedenácti specialistů přepadnout najednou hned tři kasina, která ve svých sejfech skrývají stopadesát milionů dolarů. Všechna kasina patří Terrymu Benedictovi, který shodou okolností právě žije s Dannyho bývalou ženou Tess. Je to náhoda nebo motiv? To ví pouze on. V každém případě riskuje nejen svůj život, ale také možnost opět se s Tess sblížit. Pokud se mu jeho takřka neuskutečnitelný plán podaří zrealizovat, potom naopak získá všechno…

Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmínečně propuštěn z vězení v New Jersey, pustí se do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Mirage, který je považován za nedobytný. Dodávají se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Benedictovi. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a začne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vybudují dokonalou repliku podzemních prostor kasina, kde trénují jednotlivé kroky loupeže. Rusty zjistí, že milenkou majitele je umělecká kurátorka Tess, bývalá Dannyho manželka. Přes všechny obtíže se plán rozjíždí. Saul se vydává za bohatého obchodníka a přesvědčí Benedicta, aby mu v trezoru krátkodobě uložil důležitou zásilku. Netuší, že v kufříku je zařízení, které lupičům pomůže proniknout do trezoru. Bratři Malloyovi pomohou dopravit do trezoru důmyslně ukrytého Jena. Linus do střežené zóny vstoupí jako kontrolor asociace heren a společně s Frankem ukradne bezpečnostní kódy. Odvážnou fintou pronikne do trezoru i Danny. Jeho parťáci otevřou sejf. Vše jde hladce. Pak zazvoní Benedictův mobil a Rusty majiteli kasina oznámí, že ho právě okrádají, že trezor je plný výbušnin a pokud nenechá lupiče odejít s osmdesáti miliony, přijde o všechno. Benedict však nehodlá o své peníze přijít. A to je chvíle, kdy udělá chybu, na kterou Danny čekal.

Danny Ocean (George Clooney) je „zlodej“ vysokého rangu – elegantný, nadpriemerne inteligentný s kombinatorickými schopnosťami. Rád sa hrá, jeho hry však nie sú obyčajné, Danny hľadá vzrušenie vo víťazstve nad zložitými bezpečnostnými systémami. Krátko po prepustení z väzenia dá dohromady „jedenástku“, čo znamená, že osloví desať chlapíkov „s rovnakou krvnou skupinou“, s ktorými chce naraz prepadnúť tri kasína úlisného Terryho Benedicta (Andy Garcia), skrývajúce vo svojich sejfoch 150 miliónov dolárov – kartové eso a svojho najlepšieho priateľa Rustyho Ryana (Brad Pitt); vreckového zlodeja Linusa Caldwella (Matt Damon), rovnako šikovného ako bol svojho času jeho otec; zdatného pyrotechnika Bashera Tarra (Don Cheadle); Reubena Tishkoffa (Eliott Gould), ktorý o jedno zo svojich kasín prišiel práve kvôli Benedictovi; bratov Virgila (Casey Affleck) a Turka (Scott Caan) Malloyovcov, skvelých šoférov; kartového podvodníka Franka Cattona (Bernie Mac), ktorý sa zamestná v jednom z kasín ako krupiér; Saula Blooma (Carl Reiner), ktorý sa na zaslúženom odpočinku zúfalo nudí, a tak si rád strihne úlohu zámožného obchodníka so zbraňami ubytovaného v jednom z hotelov; Livingstona Della (Eddie Jemison), ktorý „miesta činu“ dokáže dokonale prešpikovať plošticami a tiež „pozerať na prsty“ bezpečnostnej službe kasín; nuž a na záver i mimoriadne ohybného akrobata Yena (Shaobo Qin), ktorého úloha bude vskutku zaujímavá… Terry Benedict mimochodom žije s Dannyho bývalou ženou Tess (Julia Roberts)… Je to len zaujímavá zhoda okolností, náhoda – alebo motív? To vie len on. V každom prípade riskuje nielen svoj život, ale aj možnosť opäť sa zblížiť s Tess. Ak sa mu však jeho takmer neuskutočniteľný plán podarí zrealizovať, potom naopak získa všetko…!

Dannyho parťáci
Dannyho parťáci
Dannyho parťáci
Dannyho parťáci
Dannyho parťáci
Dannyho parťáci
Dannyho parťáci
Dannyho parťáci
Dannyho parťáci
Dannyho parťáci
Originální název Ocean's Eleven
IMDb hodnocení 7.7 496,969 hlasů
TMDb hodnocení 7.4 8,099 hlasů

Režisér

Obsazení

George Clooney isDanny Ocean
Danny Ocean
Brad Pitt isRusty Ryan
Rusty Ryan
Matt Damon isLinus Caldwell
Linus Caldwell
Andy García isTerry Benedict
Terry Benedict
Julia Roberts isTess Ocean
Tess Ocean
Bernie Mac isFrank Catton
Frank Catton
Elliott Gould isReuben Tishkoff
Reuben Tishkoff
Carl Reiner isSaul Bloom
Saul Bloom
Don Cheadle isBasher Tarr (uncredited)
Basher Tarr (uncredited)
Scott Caan isTurk Malloy
Turk Malloy

Podobné tituly

The Hand
Hanebný pancharti
Divoši
Kletba z jihu
Terminátor 4: Salvation
Two
Neúplatní
Vice
Smrt na Nilu
Zabiji Nixona
Milujte svého zabijáka
Bourneův odkaz