What's happening?

Démon pomsty

Démon pomsty

Byl mrtev. Ale teď se přišel pomstít.Jun. 09, 1988USA86 Min.R
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Skupina mladých ľudí nešťastnou náhodou zabije malého chlapca. Ed Harley (Lance Henriksen) chce svojho jediného syna pomstiť a tak sa vydá za starou čarodejnicou, ktorá mu pomôže vyvolať démona pomsty. Démon sa ale začína vymykať kontrole a tak musí Ed zobrať spravedlivosť do vlastných rúk.

Ed Harley přijde jednoho osudného dne o svého malého syna, který zahynul při motocyklové nehodě s partou mladíků. Ed se proto ve vzteku rozhodne prostřednictvím staré čarodějnice vyvolat Démona pomsty. Ten mu pomůže krutě se vypořádat s mladými lidmi, kteří můžou za smrt jeho syna. Démon se však začne vymykat kontrole a Ed poznává, že se sám stal hlavním aktérem kruté odplaty. Monstrum vraždí vše živé v okolí a Ed musí za jeho zastavení zaplatit krutou daň.

Obchodník Ed Harley přichází při motocyklové nehodě s partou mladíků o svého malého syna. V hlubokém zármutku a vzteku si vzpomene na příhodu z dětství a rozhodne se prostřednictvím staré čarodějnice vyvolat Démona pomsty. Ten mu pomůže krutě se vypořádat s omladinou, která se uchýlila do blízké chaty. Jenže vyvolaný démon se začíná vymykat kontrole a Ed poznává, že se sám stal hlavním aktérem kruté odplaty. Monstrum vraždí vše živé v okolí a Ed musí za jeho zastavení zaplatit krutou daň. Tísnivá atmosféra, ohyzdné monstrum vzdáleně připomínající člověka a všudypřítomný strach…

Démon pomsty
Démon pomsty
Démon pomsty
Démon pomsty
Démon pomsty
Démon pomsty
Démon pomsty
Démon pomsty
Démon pomsty
Démon pomsty
Originální název Pumpkinhead
IMDb hodnocení 6.2 19,756 hlasů
TMDb hodnocení 6.2 244 hlasů

Režisér

Stan Winston
Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Seznamte se, Joe Black
Frčíme
Kletba Bratří Grimmů
Shadows Run Black
Vetřelec
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
Buchty a klobásy
Fantasy Island
Justice League Dark: Apokolips War
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
Vetřelec vs. Lovec
Mumie