What's happening?

Podívejte se na trailer 923 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Divoké vlny

Divoké vlny

Frajeri na vlnáchJun. 08, 2007USA85 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Mladý tučniak Cody Maverick, začínajúci surfer, sa chystá na prvý profesionálny pretek. Cody, prenasledovaný filmovým štábom, ktorý má dokumentovať jeho zážitky, opúšťa rodinu a rodný kraj v Antarktíde, aby sa na ostrove Pin-Guí zúčastnil surferského memoriálu Big Z. Cestou sa stretáva so surferom Kuraťom Joeim, známym propagátorom surfovania Reggiem Belafontem, hľadačom surferských talentov Mikem Abromowitzem a nadšenou záchranárkou Lani. Cody je presvedčený, že víťazstvom získa vytúžený obdiv a úctu, ale keď sa náhodou stretne so starým, odpísaným surferom, začne chápať, čo je skutočne dôležité a že ozajstným víťazom nie je vždy len ten, kto dorazí do cieľa ako prvý.

Hrdinou filmu je mladý tučňák skalní Cody Maverick, začínající surfař, který se chystá na účast ve svém prvním profesionálním závodu. Cody, následován filmovým štábem, který má dokumentovat jeho zážitky, opouští rodinu a rodný Mražákov v Antarktidě, aby se na ostrově Pin-Guí zúčastnil surfařského memoriálu Big Z. Cestou se setkává se surfařem Kuřetem Joem, známým propagátorem surfování Reggiem Belafontem, hledačem surfařských talentů Mikem Abromowitzem a nadšenou plavčicí Lani, kteří si všichni všimnou Codyho zápalu pro surfování, i když ho Cody občas využívá trochu podivně. Cody je přesvědčen, že vítězstvím získá vytoužený obdiv a úctu, ale když se náhodou setká se starým, vyřízeným surfařem, začne chápat, co je skutečně důležité a že opravdovým vítězem není vždycky jen ten, kdo dorazí k cíli jako první.

Film Divoké vlny je animovanou akční komedií, která nahlíží do zákulisí vzrušujícího světa závodního surfování. Hrdinou filmu je mladý tučňák skalní Cody Maverick, začínající surfař, který se chystá na účast ve svém prvním profesionálním závodu. Cody, následován filmovým štábem, který má dokumentovat jeho zážitky, opouští rodinu a rodný Mražákov v Antarktidě, aby se na ostrově Pin-Guí zúčastnil surfařského memoriálu Big Z. Cestou se setkává se surfařem Kuřetem Joem, známým propagátorem surfování Reggiem Belafontem, hledačem surfařských talentů Mikem Abromowitzem a nadšenou plavčicí Lani, kteří si všichni všimnou Codyho zápalu pro surfování, i když ho Cody občas využívá trochu podivně. Cody je přesvědčen, že vítězstvím získá vytoužený obdiv a úctu, ale když se náhodou setká se starým, vyřízeným surfařem, začne chápat, co je skutečně důležité a že opravdovým vítězem není vždycky jen ten, kdo dorazí k cíli jako první.

Tučňák Cody Maverick je o hodně menší než jeho bratr Glen a jeho největší zálibou je surfování. V Mražňakově, kde Cody žije, se Codymu posmívají, ale jednoho dne se v jejich osadě slavný surfař Zeke „Big Z“ Topanga a řekne Codymu, že vítězem je ten, kdo se nenechá odradit od svých snů. Od té doby Cody surfuje ještě více a doufá, že se jednou zúčastní velkých surfařských závodů. Hledač talentů Mike Abromowitz jednoho dne, o pár let později, opravdu připluje na velrybě do Maražňákova, protože se o Codym dozvěděl, ale Cody nemůže nic předvést, jelikož zrovna nejsou vlny. Cody se nevzdává, plave za velrybou, dokud se na ní nedostane a podaří se mu i nalodit s pomocí kuřete z Polabí. Velryba dopraví Codyho s ostatními surfaři, které Mike posbíral po světě, na ostrov Penguin, kde se koná velký surfařský závod, Memoriál Velkého Z. Pro Codyho je Big Z legendou, ke které vzhlíží i po jeho smrti. Velký Z zmizel u útesů, když závodil s Tankem „Drtičem“ Evansem, který je dnes devítinásobným šampionem. Cody se záhy s Evansem setkává, ale Evans je namyšlený, hází kameny na Zekův pomník a Cody začne Zekovu památku chránit, což vyústí v souboj na vlnách, při němž se Cody málem utopí…(

Divoké vlny
Divoké vlny
Divoké vlny
Divoké vlny
Divoké vlny
Divoké vlny
Originální název Surf's Up
IMDb hodnocení 6.7 67,558 hlasů
TMDb hodnocení 6.2 1,604 hlasů

Režisér

Ash Brannon
Režisér

Obsazení

Jeff Bridges isBig Z / Geek (voice)
Big Z / Geek (voice)
Shia LaBeouf isCody Maverick (voice)
Cody Maverick (voice)
Zooey Deschanel isLani Aliikai (voice)
Lani Aliikai (voice)
Jon Heder isChicken Joe (voice)
Chicken Joe (voice)
James Woods isReggie Belafonte (voice)
Reggie Belafonte (voice)
Diedrich Bader isTank 'The Shredder' Evans (voice)
Tank 'The Shredder' Evans (voice)
Maddie Taylor isIvan / Glen's Buddy (voice)
Ivan / Glen's Buddy (voice)
Mario Cantone isMikey Abromowitz (voice)
Mikey Abromowitz (voice)
Kelly Slater isKelly (voice)
Kelly (voice)

Podobné tituly

Come As You Are
Aloha
Pauly Shore Is Dead
Losin‘ It
Buchty a klobásy
Charlieho andílci
5 dětí a To
Jedině Tereza
Madagaskar
Muži, ženy a děti
Ave, Ceasar!
Walter Mitty a jeho tajný život