What's happening?

Podívejte se na trailer 632 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Divoši

Divoši

DivosiJul. 06, 2012USA131 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Laguna Beach je idylické hniezdočko na juhu Kalifornie – a tým pádom jednoznačne absolútne dokonalé prostredie pre budhistu Bena (Aaron Taylor-Johnson), ktorého životným krédom je láska k blížnemu. A tá mu, verte tomu alebo nie, ešte aj slušne vynáša, pretože Ben svojich spoluobčanov zásobuje… Marihuanou! Spolu s najlepším priateľom, bývalým členom špeciálnych námorných jednotiek a neskôr i žoldnierom Chonom (Taylor Kitsch), sa však Ben delí nielen o príjmy z predaja drog, ale doslova o všetko – vrátane lásky k prekrásnej Ophelii (Blake Lively)! Ich nie práve typickému šťastiu nestojí nič v ceste… No len do chvíle, keď sa Elena (Salma Hayek), krutá a nemilosrdná šéfka drogového kartelu Baja, rozhodne priživiť sa na ich úspechoch. Jej „ponuka“ je totiž z kategórie tých, ktoré neradno odmietnuť, v neposlednom rade i preto, že jej pravá ruka Lado (Benicio Del Toro) naozaj veľmi dôrazne presadzuje jej záujmy! Drsní Mexičania nepochybne vôbec nerátali s tým, že Ben a Chon spolu za každých okolností držia ako siamské dvojčatá a že ich, hoci nie celkom dobrovoľne, podporuje i skorumpovaný agent z protidrogového (John Travolta), no i tak sa zdá, že ich boj proti kartelu je úplne bez šance. Ešte zdanie občas klame…!

Dva kamarádi z Laguna Beach podnikají pěstováním a distribucí té nejkvalitnější marihuany na světě. Kromě práce mají společnou i přítelkyni O. Jenže při střetu s mexickým drogovým kartelem, je jejich dívka unesena a výkupným se stává každý cent, který vydělali za posledních pět let. Ben, absolvent univerzity v Californii a Chon, bývalý voják US Navy SEAL, souhlasí se zaplacením výkupného, ale připraví si plán, jak ji dostat zpět, pomstít se a zmizet.

Vypravěčka Ophelia (Blake Lively) žije ve spokojeném postmoderním uspořádání se dvěma chlapci, kteří ji milují, a ona miluje je. Vzájemně na sebe nežárlí, jsou totiž výjimeční. Chon (Taylor Kitsch) si jako bývalý elitní voják a žoldák vypěstoval ke světu poněkud cynický přístup, naopak nadaný botanik Ben (Aaron Taylor-Johnson) by ho chtěl neustále zachraňovat. Odlišné povahy spojují společné zážitky ze školy a také podnikání. Díky Benovým schopnostem a Chonovým kontaktům prodávají nejlepší trávu v celé Kalifornii. Je to celkem bezpečné podnikání, zvlášť když mají pod palcem agenta z protidrogového (John Travolta). Jen pár kilometrů na jih od téhle idyly ale operují mexické kartely a jednomu z nich se Benův a Chonův „podnik“ zalíbí natolik, že se s ním rozhodnou spolupracovat. Kluci nejsou blázni, aby si zahrávali s ohněm, a velkorysou nabídku odmítnou, jenže šéfka kartelu (Salma Hayek) nepovažuje „Ne“ za odpověď. Na získávání správných odpovědí má svého zlého muže (Benicio Del Toro) a taky schopnost vyhmátnout slabé místo svých oponentů. V Benově a Chonově případě je to jejich Ophelia. Jenže když výjimečným hochům sáhnete na jedinou „věc“, která má v jejich životě smysl, můžete počítat s tím, že se dočkáte výjimečné odplaty.

Nejlepší kamarádi Chon a Ben jsou pěstitelé marihuany. Chon je bývalý voják US Navy SEAL, který propašoval semena marihuany do USA z Afganistánu, kde byl na vojenské misi. Díky Benovým schopnostem a Chonovým kontaktům prodávají nejlepší trávu v celé Kalifornii. Je to celkem bezpečné podnikání, zvlášť když mají pod palcem agenta z protidrogového. Oba díky marihuaně zbohatnou a Ben věnuje svůj čas i vydělané peníze charitativní činnosti v Africe a Asii. Oba žijí v otevřeném vztahu s dívkou jménem Ophelie. Jejich úspěšného byznysu si ale všimne mexický drogový kartel, jehož šéfka s nimi chce spolupracovat. Dostávají od kartelu nabídku na obchod, „která se neodmítá.“ Mladíci ji však odmítnou. Než ale stihli utéct do Indonésie, Ophelia je unesena. Chon proto se svou bývalou vojenskou jednotkou rozpoutává v okolí městečka Laguna Beach nemilosrdnou drogovou válku.

Hvězdně obsazený kriminální thriller režiséra Olivera Stonea vypráví o Benovi (Aaron Johnson), který právě dokončil studia na Berkeley, a o Chonovi (Taylor Kitsch), jenž je bývalým členem US NAVY Seals. Tito dva mladíci, pěstitelé marihuany, musí spojit síly, aby zachránili svoji společnou přítelkyni O (Blake Lively). která byla unesena mexickým drogovým kartelem. V dalších rolích se představí John Travolta (agent DEA), Uma Thurman jako matka O, Salma Hayek (Elena) či Benicio del Toro v roli Lada.

Divoši
Divoši
Divoši
Divoši
Divoši
Divoši
Divoši
Divoši
Originální název Savages
IMDb hodnocení 6.5 120,336 hlasů
TMDb hodnocení 6.3 1,522 hlasů

Podobné tituly

Racing with the Moon
Year of the Dragon
Kdo si myslíš, že jsem
Vyproštění
Nixon
El maestro
Wyatt Earp
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
Modrá laguna: Procitnutí
Ave, Ceasar!
1917
Titanic