What's happening?

Podívejte se na trailer 746 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Dobrý Will Hunting

Dobrý Will Hunting

Dec. 05, 1997USA126 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Psychologické drama líčící osudy dvacetiletého matematického génia, ale zároveň i hospodského flákače Willa Huntinga. Ten pochází z nuzných poměrů a svůj život strávil převážně v sirotčincích. Mladíkovy neuvěřitelné početní vlohy vyjdou najevo, když jako uklízeč na bostonské univerzitě náhodně vyřeší složitý matematický příklad, který zůstal na tabuli. Citově vyprahlý a zablokovaný Will ovšem odmítá využít svého obrovského talentu a změnit svůj život. Nakonec se však podvolí tlaku okolí. Příběh je koncipován jako střet několika silných osobností a charakterů. Přesvědčivě je ztvárněno jak prostředí a atmosféra jižního Bostonu, tak „akademická půda“.

Drama o vzpurném dvacetiletém uklízeči na prestižní univerzitě, obdařeném fotografickou pamětí, který se poflakuje v rodném jižním Bostonu s partičkou barových štamgastů, nejlepším kamarádem Chuckiem a svou bohatou britskou přítelkyní Skylar. Když profesor Lambeau napíše svým studentům na tabuli na chodbě obtížný matematický příklad, Will ho anonymně vyřeší, což Lambeaua přiměje vypátrat tajemného mladého génia. V téže době je však Will odsouzen k výkonu trestu ve vězení za pouliční napadení policisty. Profesor Lambeau nachází způsob, jak mladíka osvobodit: podmínkou je, že s ním Will bude probírat jednou týdně matematiku a podstoupí psychoterapii. Will přistoupí na matematická sezení, ale odmítne spolupracovat s celou řadou terapeutů. Lambeau následně kontaktuje svého bývalého spolužáka, terapeuta Seana McGuirea. Oba jsou stejně tvrdohlaví, ale Will je díky němu konečně přinucen vyrovnat se jak se svou minulostí, tak i budoucností.

Film o osudoch dvadsaťročného matematického génia, ale zároveň aj krčmového flákača Willa Huntinga. Ten pochádza z chudobných pomerov a svoj život strávil prevažne v sirotincoch. Mladíkove neuveriteľné akademické nadanie vyjde najavo keď ako upratovač na bostonskej univerzite vyrieši zložitý matematický príklad, ktorý ostal na tabuli. Citovo vyprahnutý Will však odmieta využiť svoj obrovský talent a zmeniť svoj život.

Dobrý Will Hunting
Dobrý Will Hunting
Dobrý Will Hunting
Originální název Good Will Hunting
IMDb hodnocení 8.3 819,626 hlasů
TMDb hodnocení 8.1 7,631 hlasů

Režisér

Gus Van Sant
Režisér

Obsazení

Matt Damon isWill Hunting
Will Hunting
Robin Williams isSean Maguire
Sean Maguire
Ben Affleck isChuckie Sullivan
Chuckie Sullivan
Stellan Skarsgård isGerald Lambeau
Gerald Lambeau
Casey Affleck isMorgan O'Mally
Morgan O'Mally
Cole Hauser isBilly McBride
Billy McBride
Vik Sahay isMIT Student
MIT Student

Podobné tituly

Podraz
Budiž světlo
Na nože
Escape From Pretoria
Corpus Christi
Persepolis
Shanghai Surprise
Vzpomínky na Itálii
Vážení pánové
The Peanut Butter Falcon
Informátor!
Vítězové a poražení