Podívejte se na trailer 49 Zobrazení

  • Traileryoutube.com
Don Jon

Don Jon

Jul. 26, 2013USA90 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas
jaký je problém?

Synopsis

Jon Martello má v životě jen pár věcí, na kterých mu záleží… byt, auto, rodinu, kostel, ženský a porno. Jeho kámoši mu dokonce říkají Don Jon – prostě si domů z baru přitáhne jakoukoli chce. Nic se ale podle něj nevyrovná osamocenému sledování porna. Nespokojený se svým dosavadním životem se vydává za poznáním lepšího sexu, ale k jeho překvapení se místo toho poučí daleko více o životě a lásce ze vztahů se dvěma velice odlišnými ženami.

Don Jon je film o mladém muži (Joseph Gordon-Levitt) z New Jersey, jemuž závislost na internetovém pornu brání v navazování skutečných vztahů. Kamarádi mu říkají Don Jon, protože mu neodolá žádná žena, ale jemu přináší daleko více uspokojení sledování porna. Nespokojený Jon se snaží nalézt lepší sexuální život a nakonec prostřednictvím vztahů se dvěma velmi odlišnými ženami pochopí, jak má skutečná láska vypadat.

Co všechno už dnes je a není závislost? Hranice v našich životech jsou smazávány čím dál tím rychleji a na cokoli si vzpomeneme, je nám dostupné v ohromném množství… včetně porna. Joseph Gordon-Levitt ve svém celovečerním debutu rozehrává chytré podobenství o procitnutí jednoho „závisláka“. Přístupně širšímu publiku a zároveň neortodoxně rozebírá stále tabuizované téma, které nemusí nutně být každému divákovi po chuti včetně uvědomění si, že odtržení ze společnosti díky médiím je blíže, než si dokáže připustit.

Don Jon
Don Jon
Don Jon
Don Jon
Don Jon
Don Jon
Don Jon
Don Jon
Don Jon
Don Jon
Originální název Don Jon
IMDb hodnocení 6.5 225,755 hlasů
TMDb hodnocení 5.9 3,218 hlasů

Režisér

Obsazení

Scarlett Johansson isBarbara Sugarman
Barbara Sugarman
Tony Danza isJon Martello
Jon Martello
Glenne Headly isAngela Martello
Angela Martello
Brie Larson isMonica Martello
Monica Martello

Podobné tituly

Charlieho andílci
Ad Astra
Blade Runner
Hra o smrti
Gangy New Yorku
Ochránce
Bombakšeft
Nymfomanka, část II.
Fatima
Tichý nepřítel
Yes Man
Naděje