What's happening?

Podívejte se na trailer 1033 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Dostaň ho tam

Dostaň ho tam

Jun. 04, 2010USA109 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Když se vedlejší filmová postava dostatečně zaryje do vědomí diváků, může si vykoledovat vlastní film. Právě tohle se přihodilo těžce excentrickému rockerovi Aldusi Snowovi, který v úspěšné komedii Kopačky doplňoval dvěma hlavním postavám milostný trojúhelník. Jeden z nejúspěšnějších komediálních producentů současnosti, Judd Apatow, který je podepsaný jak pod Kopačkami, tak i pod komedií Dostaň ho tam, nejen jemu, ale i jeho představiteli Russellu Brandovi, připravil velkolepé sólo. Sólo, které nápadně připomíná komediální překvapení loňského léta, velmi nekorektní legraci jménem Pařba ve Vegas.

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater.

Mladý Aaron Greenberg pravě získal práci svých snů – má za úkol postarat se o doprovod rockovému idolu na jeho cestě z Londýna do L.A. Rocková star Aldous Snow je však nejen obletovaný hudebník, ale také sexuální mašina, která se pravě rozhodla najít svůj smysl života.

Po úspěšné komedii KOPAČKY je režisér Nicholas Stoller zpátky s další dávkou humoru. Mladý ambiciózní idealistický absolvent vysoké školy Aaron Green (Jonah Hill) pracuje jako stážista u nahrávací společnosti a naskytne se mu příležitost, jak udělat velký průlom ve své kariéře, když dostane za úkol dopravit potrhlého anglického hudebníka Aldouse Snowa (Russell Brand) na koncert do Řeckého divadla v Los Angeles.

Aaron Green, mladý pracovník hudobného nakladateľstva Pinnacle Records, príde s nápadom usporiadať výročný koncert kedysi slávneho rockera Aldousa Snowa, ktorý už dávno prepadol drogám, sexu a alkoholu. Tri dni pred vystúpením poverí šéf Aarona, aby osobne dopravil zhýralého speváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použiteľnom stave na pódium amfiteátra Greek Theater. Táto úloha sa už čoskoro ukáže byť takmer nesplniteľná. Rozmaznaný rockový hudobník Aldous Snow je totiž nielen večne zdrogovaný a opitý sexuálny stroj, ale aj starnúci muž, ktorý sa rozhodol hľadať zmysel svojho života a navštíviť svoju prvú lásku žijúcu niekde v Kalifornii. Čas, ktorý zostáva do koncertu, sa nebezpečne kráti a zúfalý Aaron musí zdolať londýnske mínové polia drogových dílerov, prekĺznuť labyrintom na Manhattane, uniknúť dekadentným zvodom Las Vegas a dopraviť zhýralého rockera do Los Angels v použiteľnom stave, aby dokázal vyjsť na pódium slávneho amfiteátra Greek Theatre. A zároveň sa snaží zo všetkých síl zostať verný svojej priateľke Daphne… Dokáže mladý smoliar s nerestným rockerom po boku odolať všemožným nástrahám sveta šoubiznisu? Slušný a neskúsený mladý muž prežije po boku vyžitej bývalej hviezdy 72-hodinovú divokú jazdu, na ktorej je väčšinou opitý, sfetovaný a – proti svojej vôli – neverný svojej milovanej dievčine Daphne.

Dostaň ho tam
Originální název Get Him to the Greek
IMDb hodnocení 6.4 167,858 hlasů
TMDb hodnocení 5.9 1,191 hlasů

Režisér

Obsazení

Jonah Hill isAaron Green
Aaron Green
Russell Brand isAldous Snow
Aldous Snow
Rose Byrne isJackie Q
Jackie Q
Elisabeth Moss isDaphne Binks
Daphne Binks
Colm Meaney isJonathan Snow
Jonathan Snow
Sean Combs isSergio Roma
Sergio Roma
Kali Hawk isKali Coleman
Kali Coleman
Aziz Ansari isMatty Briggs
Matty Briggs
Nick Kroll isKevin McLean
Kevin McLean

Podobné tituly

Dogma
Stars In Shorts
Jay and Silent Bob Reboot
Majestic
A Very Murray Christmas
Tohle je válka !
3000 mil na útěku
Fast Food Nation
Krotitelé duchů: Odkaz
Durhamští Býci
Koktejl
Než skončí léto