What's happening?

Podívejte se na trailer 533 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Dovolená za trest

Dovolená za trest

Single táta, žádná stopa. Single mama, létající solo.May. 21, 2014USA112 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Film Blended je v poradí už treťou komédiou, v ktorej si spoločne zahrali Adam Sandler a Drew Barrymore. Diváci už ich mohli vidieť vo filmoch 50x a stále po prvý raz a Pieseň pre nevestu. Po katastrofálnom rande naslepo sa single rodičia Lauren (Barrymore) a Jim (Sandler) zhodnú iba na jedinej veci: že už nikdy nechcú jeden druhého vidieť. Každý z nich sa však spolu s deťmi rozhodne pre dokonalú rodinnú dovolenku. Ich nadšenie opadne vo chvíli, keď zistia, že apartmán v luxusom africkom safari rezorte budú po celý týždeň obývať spoločne.
Vo filme Blended si zahrali aj Joel McHale, ako Laurenin exmanžel, Mark a Wendi McLendon-Covey (Bridesmaids) ako jej najlepšia priateľka, Jen. Kevin Nealon a Jessica Lowe hrajú nadmieru romantický pár, tiež prázdninujúci v rezorte, a Terry Crews (The Expendables 2) bude na plátne rezortný spievajúci hostiteľ.

Po katastrofálním rande naslepo se single rodiče Lauren a Jim shodnou pouze na jediné věci: že už nikdy nechtějí jeden druhého vidět. Každý z nich se však spolu s dětmi rozhodne pro dokonalou rodinnou dovolenou. Jejich nadšení opadne ve chvíli, když zjistí, že apartmán v luxusním africkém safari resortu budou po celý týden obývat společně.

Dovolená ze trest je po snímcích 50 x a stále poprvé a Píseň pro nevěstu třetí komedie, ve které exceluje herecké duo Adam Sandler a Drew Barrymore. Po katastrofální schůzce naslepo se osamělí rodiče Lauren (Barrymore) a Jim (Sandler) dokážou shodnout jen na jediné věci: už se nikdy nechtějí potkat. Jenže pak si nezávisle na sobě objednají fantastickou rodinnou dovolenou a celý týden se musí dělit o jediné luxusní apartmá na africkém safari.

Po schůzce naslepo se Lauren a Jim dokážou shodnout jen na jediném, už se nikdy nechtějí potkat. Osud to ale vymyslí jinak. Brzy poté se střetnou v místním obchodě. Jim musí nakoupit hygienické potřeby pro své dcery a Lauren zase vyžehlit vpád do synova soukromí. A tak si navzájem vypomůžou, jejich shledání ale končí hádkou. Jim se po smrti své ženy sám stará o tři holky, Lauren po odhalení manželovy nevěry zase o dva kluky. Blíží se jarní prázdniny a shodou náhod se Lauren a Jim ocitnou společně se svými dětmi na africké dovolené. Celý týden se ale musí dělit o jediné luxusní apartmá, což nakonec skončí buď velkou láskou, nebo naprostou katastrofou.

Romantická komedie s Adamem Sandlerem a Drew Barrymore, která je již jejich třetím společným snímkem, se dřív jmenovala Family moon. Nyní se vrátila ke svému původnímu názvu Blended.
Drew a Adam hrají pár, jejichž špatné rande naslepo je dostalo do rodinného střediska s dětmi z předchozího manželství s Joelem McHalem (seriál Zpátky do školy), který hraje bývalého manžela Drew Barrymore a Wendi McLendon-Covey, která hraje její nejlepší, bezdětnou kamarádku.

Originální název Blended
IMDb hodnocení 6.5 116,221 hlasů
TMDb hodnocení 6.8 2,296 hlasů

Podobné tituly

Láska nebeská
Shanghai Surprise
Bratři jak se patří
Charlie Bartlett
Sousedská hlídka
Seth Rogen’s Hilarity for Charity
Frčíme
Po strništi bos
Návrat do budoucnosti III
Tlapková patrola ve filmu
Angry Birds ve filmu 2
Celebrity