What's happening?

Podívejte se na trailer 579 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Dovolená za trest

Dovolená za trest

Single táta, žádná stopa. Single mama, létající solo.May. 21, 2014USA112 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Film Blended je v poradí už treťou komédiou, v ktorej si spoločne zahrali Adam Sandler a Drew Barrymore. Diváci už ich mohli vidieť vo filmoch 50x a stále po prvý raz a Pieseň pre nevestu. Po katastrofálnom rande naslepo sa single rodičia Lauren (Barrymore) a Jim (Sandler) zhodnú iba na jedinej veci: že už nikdy nechcú jeden druhého vidieť. Každý z nich sa však spolu s deťmi rozhodne pre dokonalú rodinnú dovolenku. Ich nadšenie opadne vo chvíli, keď zistia, že apartmán v luxusom africkom safari rezorte budú po celý týždeň obývať spoločne.
Vo filme Blended si zahrali aj Joel McHale, ako Laurenin exmanžel, Mark a Wendi McLendon-Covey (Bridesmaids) ako jej najlepšia priateľka, Jen. Kevin Nealon a Jessica Lowe hrajú nadmieru romantický pár, tiež prázdninujúci v rezorte, a Terry Crews (The Expendables 2) bude na plátne rezortný spievajúci hostiteľ.

Po katastrofálním rande naslepo se single rodiče Lauren a Jim shodnou pouze na jediné věci: že už nikdy nechtějí jeden druhého vidět. Každý z nich se však spolu s dětmi rozhodne pro dokonalou rodinnou dovolenou. Jejich nadšení opadne ve chvíli, když zjistí, že apartmán v luxusním africkém safari resortu budou po celý týden obývat společně.

Dovolená ze trest je po snímcích 50 x a stále poprvé a Píseň pro nevěstu třetí komedie, ve které exceluje herecké duo Adam Sandler a Drew Barrymore. Po katastrofální schůzce naslepo se osamělí rodiče Lauren (Barrymore) a Jim (Sandler) dokážou shodnout jen na jediné věci: už se nikdy nechtějí potkat. Jenže pak si nezávisle na sobě objednají fantastickou rodinnou dovolenou a celý týden se musí dělit o jediné luxusní apartmá na africkém safari.

Po schůzce naslepo se Lauren a Jim dokážou shodnout jen na jediném, už se nikdy nechtějí potkat. Osud to ale vymyslí jinak. Brzy poté se střetnou v místním obchodě. Jim musí nakoupit hygienické potřeby pro své dcery a Lauren zase vyžehlit vpád do synova soukromí. A tak si navzájem vypomůžou, jejich shledání ale končí hádkou. Jim se po smrti své ženy sám stará o tři holky, Lauren po odhalení manželovy nevěry zase o dva kluky. Blíží se jarní prázdniny a shodou náhod se Lauren a Jim ocitnou společně se svými dětmi na africké dovolené. Celý týden se ale musí dělit o jediné luxusní apartmá, což nakonec skončí buď velkou láskou, nebo naprostou katastrofou.

Romantická komedie s Adamem Sandlerem a Drew Barrymore, která je již jejich třetím společným snímkem, se dřív jmenovala Family moon. Nyní se vrátila ke svému původnímu názvu Blended.
Drew a Adam hrají pár, jejichž špatné rande naslepo je dostalo do rodinného střediska s dětmi z předchozího manželství s Joelem McHalem (seriál Zpátky do školy), který hraje bývalého manžela Drew Barrymore a Wendi McLendon-Covey, která hraje její nejlepší, bezdětnou kamarádku.

Originální název Blended
IMDb hodnocení 6.5 116,221 hlasů
TMDb hodnocení 6.8 2,296 hlasů

Podobné tituly

Duše
Perličky na dně
Apokalypsa v Hollywoodu
Po strništi bos
Čarodějův učeň
Lhář, lhář
Malibu Hot Summer
Vzpomínky na Itálii
Smuteční host
Divoké vlny 2
Kouzelníci
Zprávař 2 – Legenda pokračuje