What's happening?

Podívejte se na trailer 588 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Elitní zabiják

Elitní zabiják

Aug. 22, 2014USA93 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Na posledný rozhovor s dcérou Beth (Gia Mantegna), študujúcou v inom meste, mechanik Paul (Jason Patric) len tak nezabudne. Nie preto, že očividne klame, keď predstiera, že je v poriadku, pretože je neprehliadnuteľné, že ju niečo veľmi trápi a že je neobvykle vystresovaná… Ale preto, že krátko na to akoby sa po nej zem zľahla! Keď mu zo školy príde oznámenie, že prestala dochádzať na hodiny a jej telefón zdvihne ktosi neznámy, obráti sa na políciu. Keďže výsledok ich snaženia je však viac ako biedny, rozhodne sa dcérino zmiznutie prešetriť sám. Netrvá dlho a natrafí sľubnú stopu, ktorú predstavuje pôvabná Angela (Jessica Lowndes), Bethina najbližšia priateľka. S jej pomocou totiž konečne zistí, kde sa zbiehajú všetky podstatné nitky, alebo presnejšiu u koho – u miestneho mafiánskeho bossa Omara (Bruce Willis), ktorý má s Paulom ešte pár nevybavených účtov z minulosti!

Bývalý nájomný vrah, známy pod pseudonymom „Princ“ (Jason Patric), sa po dlhom čase musí vrátiť ku svojej starej špinavej práci, potom, čo jeho dcéru Beth (Gia Mantegna) unesie jeho bývalý úhlavný nepriateľ Omar (Bruce Willis). Ak ju Princ chce zachrániť, musí sa dať dokopy so starým kamarátom Samom (John Cusack) a ochrániť dcérinu kolegyňu Angelu (Jessica Lowndes).

Bývalý nájemný vrah, známý pod pseudonymem „Princ“ (Jason Patric), se po dlouhém čase musí vrátit ke své staré špinavé práci, poté, co jeho dceru Beth (Gia Mantegna) unese jeho bývalý úhlavní nepřítel Omar (Bruce Willis). Pokud ji Princ chce zachránit, musí se dát dohromady se starým kamarádem Samem (John Cusack) a ochránit dceřinu kolegyni Angelu.

Bývalý zabiják Paul pátrá po zmizelé dceři Beth, která je závislá na drogách. Ale do cesty se mu kromě drogových dealerů postaví i nelítostný šéf podsvětí Omar, který má s Paulem nevyřízené účty…
Bývalý profesionální zabiják Paul mluví po skypu se svou dcerou Beth. Paul si myslí, že jeho dcera navštěvuje školu, ale pak mu přijde dopis z univerzity, podle kterého to tak není. Proto druhý den volá Beth, ale dovolá se úplně cizímu člověku. Paul ztratil s Beth kontakt a bojí se, že se jí něco stalo. Paul proto jede za Beth do jejího bytu, tam ale nikdo není. Paul najde jen fotku Beth a její kamarádky před jedním barem. Paul se tam vydá a po chvíli narazí na Bethinu kamarádku Angelu. Paul se ji snaží přesvědčit, aby mu pomohla najít Beth. Angela říká, že se Beth chytla lidí, co prodávají drogy. Paul chce, aby mu ukázala, kde dealer drog Eddie bydlí, a nabídne jí za to 500 dolarů. Angela souhlasí a oba odjedou do jiného klubu. Tam ale Eddie není. Před klubem však potkají Eddieho přátele. Ti mu nic nechtějí říct, a tak je Paul zmlátí. Od jednoho z nich si vezme telefon, ve kterém je Eddieho číslo. Poté jedou oba do jednoho bytu, kde mají chvíli na odpočinek. Paulova manželka umřela na leukémii a on má její jméno vytetované na prsou. Paul poslal Eddiemu zprávu, ten se chytil a odepsal Paulovi, kde je. Paul jde do jednoho baru, kde potká Eddieho a jeho přítele. Ten Eddieho upozorní na to, že Paul je nebezpečný zabiják a chce, aby mu radši všechno řekl. Eddie mu řekne, že jeho dcera je u dealera drog jménem Tony Martinéz, kterému se říká Lékárna.
Poté vidíme místního bosse Omara, který řídí velkou část města a právě popravil člověka, jenž ho podvedl. Omar má s Paulem nevyřízené účty. Paul ho měl kdysi zabít a dal mu bombu do auta. V autě ale byla jen Omarova žena a dcera a obě zemřely. Omar pošle své lidi, aby Paula zabili. Ti zaútočí na jeho auto. Při honičce ale nabourají a Paul pak jednoho z nich zastřelí. Druhý je těžce raněn a má vyřídit vzkaz Omarovi, aby se do toho nepletl. Paul pak vypráví Angele o tom, jak měl zabít Omara. Paul poté navštíví svého starého známého Sama a chce, aby tam na chvíli ukryl Angelu. Poté jde za dealerem Lékárnou. Po cestě se staví v prodejně zbraní, kde mu syn jeho již zesnulého přítele předá zbraň. Paul přijde do baru k dealerovi drog jménem Lékárna a najde tam dceru. Lékárna chce ale Paula předat Omarovi. Paul se brání a všechny postřílí. Poté vezme dceru a odjede k Samovi. Pak je Paul ošetřen a všichni odjíždí z města. Všichni jsou ale napadeni Omarovými muži, kteří unesou Beth. Paul si vezme zbraně a jede do Omarova sídla. Tam se utká s jeho lidmi a všechny zabije. Poté bojuje s Omarovým osobním strážcem a také ho zastřelí. Omar drží pistoli u krku Beth, ta ho udeří loktem do břicha a Paul ho zastřelí. Paul pak odvádí Beth k autu, kde na ně čeká Angela.

Elitní zabiják
Elitní zabiják
Originální název The Prince
IMDb hodnocení 4.6 17,303 hlasů
TMDb hodnocení 4.8 366 hlasů

Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Váha vody
Úkryt
Vanilkové nebe
Barry Seal: Nebeský gauner
Poslední Mohykán
Propast
Elysium
Nevědomí
Ve jménu Angela
Mulan
Megamysl
Od soumraku do úsvitu