What's happening?

Podívejte se na trailer 301 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Elysium

Elysium

Může zachránit nás všechnyAug. 07, 2013USA109 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Příběh filmu se odehrává v roce 2159, kdy je lidská populace velice přesným řezem rozdělena na dvě diametrálně odlišné části. Na ty privilegované, kteří žijí v zemi zaslíbené – na vesmírné stanici Elysium, a na zbytek, který zůstal na přelidněné zdevastované Zemi. Elysium přísně dodržuje imigrační zákony a dbá na to, aby byl luxusní životní styl obyvatel stanice nedotknutelný. To však lidem ze Země nezabrání v tom, aby se sem nepokoušeli dostat za jakoukoliv cenu. Hlavním hrdinou celého příběhu je bývalý podvodníček Max, kterého život zažene do slepé uličky. Pokud si chce zachránit holý život, musí se vydat na nelehkou misi, jejíž úspěch by mohl dva nesourodé světy zrovnoprávnit.

V roce 2154 existují dva druhy lidí: velmi bohatí, kteří žijí na nedotčené umělé kosmické stanici s názvem Elysium, a zbytek živoří na přelidněné zničené Zemi. Tajemnice Delacourt (Jodie Foster) je ochotna udělat cokoli, aby pro obyvatele Elysia zůstal zachován jejich luxusní životní styl. A naopak lidé na Zemi jsou ochotni udělat cokoli, aby se jim povedlo získat své místo na Elysiu. Max (Matt Damon) se zapojí do nebezpečné operace, která by mohla přinést rovnost dvou polarizovaných světů.

V roku 2154 existujú dva druhy ľudí: veľmi bohatí, ktorí žijú na nedotknuteľnej umelej kozmickej stanici s názvom Elysium. A potom je tu ten zvyšok, čo živorí na preľudnenej zničenej Zemi. Tajomníčka Delacourt (Jodie Foster) je ochotná urobiť čokoľvek, aby pre obyvateľov Elysia zostal zachovaný ich luxusný životný štýl. A naopak ľudia na Zemi sú ochotní urobiť čokoľvek, aby sa im podarilo získať svoje miesto na Elysiu. Jedným z nich je Max (Matt Damon), ktorý sa zapojí do nebezpečnej operácie. Tá by mala priniesť rovnosť dvoch polarizovaných svetov…

Elysium
Elysium
Elysium
Elysium
Elysium
Originální název Elysium
IMDb hodnocení 6.6 413,312 hlasů
TMDb hodnocení 6.5 6,348 hlasů

Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Spalující touha
Testament
Nájemní vrazi
Justice League Dark: Apokolips War
Brexit: The Uncivil War
U Zlaté rukavice
Iron Man 3
All the Pretty Horses
Hráči
Looper
Já, robot
Věčný svit neposkvrněné mysli