What's happening?

Podívejte se na trailer 656 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Expendables: Postradatelní 3

Expendables: Postradatelní 3

Nový tým. Nový postoj. Nová mise.Aug. 04, 2014USA126 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Tým Postradatelných bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Postradatelných jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Postradatelných se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie.

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kellan Lutz (známý ze série Twilight), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey.

Skupina žoldáků známá pod jménem Postradatelní, vedená Barney Rossem se tentokrát bude muset utkat s jedním ze zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík, a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý tým sprovodit ze světa. Protože nechce Barney dostat své parťáky do potíží, rozpustí Postradatelné a rozhodne se najmout nové a mladší členy skupiny. Na rozkaz agenta CIA vyrazí společně zajmout Conrada, ale akce se nepodaří a všichni členové jeho týmu jsou zajati. Zbývá jediné možné řešení – dát dohromady původní partu.

Expendables 3 je pokračováním úspěšných dvou předchozích filmů Expendables (2010) a Expendables 2 (2012). Tentokrát se režie ujal Patrick Hughes, o scénář se postarali Creighton Rothenberger, Katrin Benedikt, a Sylvester Stallone. Příběh sleduje skupinu žoldáků známých jako „The Expendables“, která se dostane do konfliktu s nemilosrdným obchodníkem se zbraněmi Conradem Stonebanksem (Mel Gibson), spoluzakladatelem „Expendables „, který byl zároveň určen k zničení týmu.

Tím Expendables bude čeliť priamo jednému zo svojich zakladateľov a bývalých šéfov. Conrad Stonebanks s tvárou Mela Gibsona stál pri ich zrode, potom sa však z neho stal odpadlík a dokonca jedno z Barneyho zadaní na zabitie. Prežil a teraz má tento bezcitný obchodník so zbraňami, ktorý sa ničoho neštíti, jediný cieľ: zniesť zo sveta niekdajšieho parťáka a celý tím postrádateľných veteránov. Ibaže plány Expendables sú presne opačné. V každom prípade to bude veľmi osobné. Barney navyše vážne uvažuje o tom, že svojich starých spolubojovníkov pošle do penzie. V radoch Expendables sa preto objavuje čerstvá mladá krv s novým štýlom a znalosťami niečoho takého opovrhnutia hodného ako sú moderné technológie. Novú krv zastupuje Kellan Lutz, Glen Powell, boxer Victor Ortiz a tiež žena! Olympijská medajlistka v jude a zápasníčka zmiešaných bojových umení Ronda Rousey.

Expendables: Postradatelní 3
Expendables: Postradatelní 3
Expendables: Postradatelní 3
Expendables: Postradatelní 3
Expendables: Postradatelní 3
Expendables: Postradatelní 3
Expendables: Postradatelní 3
Expendables: Postradatelní 3
Expendables: Postradatelní 3
Expendables: Postradatelní 3
Originální název The Expendables 3
IMDb hodnocení 6.1 165,669 hlasů
TMDb hodnocení 6.2 3,484 hlasů

Režisér

Obsazení

Jason Statham isLee Christmas
Lee Christmas
Harrison Ford isMax Drummer
Max Drummer
Mel Gibson isConrad Stonebanks
Conrad Stonebanks
Dolph Lundgren isGunnar Jensen
Gunnar Jensen
Randy Couture isToll Road
Toll Road
Terry Crews isHale Caesar
Hale Caesar

Podobné tituly

Jackie Brownová
5 dětí a To
Doba ledová: Mamutí drcnutí
Fantasy Island
Sin City – město hříchu
Deadpool 2
Star Trek: Do neznáma
Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem
Tintinova dobrodružství
LEGO® Batman film
7500
Hannibal