What's happening?

Podívejte se na trailer 560 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Expendables: Postradatelní

Expendables: Postradatelní

Sylvester Stallone a parta akčních hvězd jako komando veteránů, se kterým není radno si zahrávat.Aug. 03, 2010USA103 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Příběh nás zavede mezi vysoce kvalifikované a nebezpečné žoldáky. Tým pod vedením Barneyho Rosse se skládá z Lee Christmase, specialisty na nože, Yin Yang, specialisty na bojová umění, Gunnara Jensena, Hale Caesara a experta na zbraně Toll Roada. Tým je najat tajemným panem Churchem, aby svrhl nebezpečného diktátora Garzu, jehož dceru zabili Garzovi vojáci, když se zemi pokoušela sjednotit. Tým je vyslán na ostrov u Brazílie, který Garza již přes dvacet let utlačuje. Ani za pomoci obchodníka se zbraněmi Toola nebude jejich cíl jednoduchý. V patách jim je zkorumpovaný agent CIA Monroe se svým psychopatickým bodyguardem, bývalý člen týmu a armáda generála Garzy.

Název filmu Expendables: Postradatelní označuje muže, kteří mají být obětováni ve prospěch vojenské operace. A právě takovými se, aniž to tuší, stávají členové party zabijáků z povolání. Sylvester Stallone jako Barney Ross je mužem beze strachu a emocí, přirozený vůdce, hlava skupiny a hlavní stratég. Jeho tým tvoří Lee Christmas (Jason Statham), bývalý letec a odborník na nože, Yin Yang (Jet Li), specialista na boj zblízka, Hale Caesar (Terry Crews), jehož doménou jsou zbraně s dlouhou hlavní, Toll Road (Randy Couture), zkušený demoliční expert, který je pokládán za mozek skupiny a Gunnar Jensen (Dolph Lundgren), válečný veterán a vynikající ostřelovač. Příběh začíná ve chvíli, kdy skupina ostrých hochů dorazí do místa určení – na ostrov Vilena a postupně zjišťuje, že mise, jejímž cílem je zlikvidovat nebezpečného diktátora, rozhodně nebude tak jednoduchá, jak se zprvu zdálo. Kolem nich se stahuje nebezpečná síť zákeřných lstí a úskoků, někdo velmi usilovně maří všechny jejich plány. Není tu totiž jen přímý protivník, ale i tajemný vnitřní nepřítel, který se pokouší rozložit chlapskou soudržnost jejich týmu. Když je okolnosti přimějí obětovat zdejší spojku, bojovnici za svobodu Sandru (Giselle Itie), Barney se rozhodne manipulaci vzdorovat. Společně se svými muži se vrátí do Vileny, nejen aby zachránili rukojmí a dokončili práci, ale možná také proto, aby zachránili své duše.

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu… Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace…

Stallone, Schwarzenegger, Rourke, Willis, Statham, Li, Lundgren…, to jsou Expendables, parta žoldáků, kteří se nebojí smrti a za pár babek pro vás udělají téměř cokoliv. Sotva se vrátí z jedné smrtonosné akce, hned se vrhnou do další, ještě nebezpečnější. Tentokrát je čeká peklo v Jižní Americe, kde mají svrhnout nemilosrdného diktátora. Tvrďák Barney Ross vede neohroženě svůj tým do akce. Něco tu ale nehraje…, a všichni si pomalu uvědomují, že se ocitli v pasti. Začíná boj o holý život, na jehož konci může být jen jeden vítěz.

Komando žoldáků, kteří si říkají Postradatelní, tvoří odvážný stratég Barney Ross, mistr bojových umění Jin Jang, expert na střelné zbraně Hale Caesar, expert na nože Lee Christmas, přezdívaný Dáreček, a expert na výbušniny Toll Road, přezdívaný Cesťák. Po úspěšném zásahu proti somálským pirátům přijme tým kšeft na ostrově Vilena, který jim dohodí Rossův bývalý parťák Šroub. Je třeba zlikvidovat místního diktátora, generála Garzu, a jeho nebezpečného společníka, bývalého agenta CIA Jamese Munroa. Členové týmu přistanou na ostrově, kde se setkají se spojkou, krásnou Sandrou, která je nejen členka hnutí odporu, ale také generálova dcera. Už při prohlídce terénu se musí utkat s početní převahou nepřítele, který byl zřejmě o jejich misi informován. Ross tuší, že někde blízko musí být zrádce. Pochopí, že mají udělat špinavou práci pro CIA a že ve hře je nejen teror na ostrově, ale také obchod s drogami. Komando se nakonec rozhodne téměř sebevražednou misi odmítnout, Ross však nedokáže zapomenout na Sandru, která padla do rukou Munroa a jeho sadistického zabijáka Painea. Rozhodne se zachránit ji a ostatní se k němu postupně přidají. Než se však vydají do akce, musí zjistit, kdo je zrádce. Teprve poté mohou proniknout na ostrov, obsadit palác, připravit únikové cesty, osvobodit Sandru a vypořádat se s každým, kdo se jim postaví do cesty. Jsou sice nejlepší, ale před sebou mají téměř sebevražedný úkol. Dostanou se z ostrova živí?

Příběh nás zavede mezi vysoce kvalifikované a nebezpečné žoldáky, kteří si říkají „Expendables“. Tým pod vedením Barneyho Rosse (Sylvester Stallone) se skládá z Lee Christmase (Jason Statham), specialisty na nože, Yina Yanga (Jet Li), specialisty na bojová umění, Gunnara Jensena (Dolph Lundgren), Hale Caesara (Terry Crews) a experta na zbraně Tolla Roada (Randy Couture). Tým je najat tajemným panem Churchem, aby svrhl nebezpečného diktátora Garzu, jehož dceru zabili Garzovi vojáci, když se zemi pokoušela sjednotit. Tým je vyslán na ostrov u Brazílie, který Garza již přes dvacet let utlačuje. Ani za pomoci obchodníka se zbraněmi Toola (Mickey Rourke) nebude jejich cíl jednoduchý. V patách jim je zkorumpovaný agent CIA Monroe (Eric Roberts) se svým psychopatickým bodyguardem (Steve Austin), bývalý člen týmu (Gary Daniels) a armáda generála Garzy.

Navenek tvrdí jako skála, uvnitř zničení svou minulostí. To jsou Expendables, parta žoldáků, kteří se nebojí smrti a za ‚pár babek‘ pro vás udělají téměř cokoliv. Sotva se vrátí z jedné smrtonosné akce, hned se vrhnou do další, ještě nebezpečnější. Ale osud přál tomu, aby další akce, odehrávající se na ostrově ovládaném generálem Garzou, byla opravdovou zkouškou jejich kuráže.(Wodewer)
Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať“ vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše.

Expendables: Postradatelní
Expendables: Postradatelní
Expendables: Postradatelní
Expendables: Postradatelní
Expendables: Postradatelní
Originální název The Expendables
IMDb hodnocení 6.5 320,664 hlasů
TMDb hodnocení 6.1 5,500 hlasů

Režisér

Obsazení

Jason Statham isLee Christmas
Lee Christmas
Jet Li isYin Yang
Yin Yang
Dolph Lundgren isGunnar Jensen
Gunnar Jensen
Randy Couture isToll Road
Toll Road
Steve Austin isDan Paine
Dan Paine
David Zayas isGeneral Garza
General Garza

Podobné tituly

Útěk do divočiny
Dítě číslo 44
Zlato
Dravec a feťák
Chicagský tribunál
Sherlock Holmes
Van Helsing
Pinocchio
Oko dravce
Volání divočiny
Zodiac
Neúplatní