What's happening?

Podívejte se na trailer 539 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Expresní zásilka

Expresní zásilka

Aug. 24, 2012USA91 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Uhýbání před rychle jedoucími auty, bláznivými taxikáři, otevřenými dveřmi a osmi milióny nevrlých chodců je denním chlebem Wileeho (Joseph Gordon-Levitt), nejlepšího newyorského hbitého a průbojného cyklo-messengera. Chce to speciální výcvik jezdit na fixie – super lehkých kolech na jeden převod, bez brzd a mezi jezdci, kteří jsou méně zdatnými cyklisty a sebevražednými magory, kteří riskují to, z nich zbude mastný flek na chodníku pokaždé, když vyjíždějí do ulic. Ale chlápek, který je zvyklý vystavovat svůj život takovému nebezpečí, se dostane do takové situace, na kterou není zvyklý ani on. Při rutinní dodávce se jeho život změní v honičku na život a na smrt, která se odehrává v ulicích Manhattanu. Když Wilee vyzvedává svoji poslední obálku během dne, zjistí, že tenhle balíček je jiný. Tentokrát se ho někdo skutečně pokouší zabít.

Kličkující rychlá auta, šílení taxikáři a osm miliónů potrhlých chodců patří ke každodenní práci Wileeho (Joseph Gordon-Levitt), jednoho z nejlepších poslíčků na kole v New Yorku. Vyžaduje to zvláštní povahu, jezdit na speciálním lehkém jednorychlostním kole bez brzd. Takoví jezdci musí být výbornými cyklisty, ale stejně tak jsou to sebevražední cvoci, kteří riskují, že se rozmáznou na zemi kdykoliv vyrazí do provozu. Ale chlapík, který je zvyklý hodně riskovat, tentokrát zažije daleko víc než kdy dřív. Rutinní zakázka se změní v závod o život ulicemi Manhattanu. Když Wilee vyzvedne poslední expresní zásilku toho dne, zjistí, že věci nejsou jako obvykle. Tentokrát se ho někdo doopravdy snaží zabít.

Hlavním hrdinou je poslíček na kole, který má za úkol doručit zásilku na určenou adresu. S tím však nemůže souhlasit jeden zkorumpovaný policista, který chce dodávku zastavit stůj co stůj a pronásleduje jejího nositele po celém městě.

Uhýbanie sa rýchlym autám, bláznivým taxikárom, otvoreným dverám a ôsmym miliónom chodcov je dennou rutinou Wileeho (Joseph Gordon-Levitt), najlepšieho newyorského cyklo-messengera. Vyžaduje si to špeciálny výcvik jazdiť na superľahkých bicykloch, na jednom prevode, bez bŕzd. Chlapík, ktorý vystavuje takýmto spôsobom svoj život každý deň, sa zrazu dostane do situácie, na akú nie je zvyknutý ani on. Pri bežnej preprave sa jeho život zmení na naháňačku Manhattanom na život a na smrť. Obálka ktorú má Wilee doručiť totiž nie je po chuti istému skorumpovanému policajtovi.

Expresní zásilka
Expresní zásilka
Expresní zásilka
Expresní zásilka
Originální název Premium Rush
IMDb hodnocení 6.5 108,819 hlasů
TMDb hodnocení 6.3 1,457 hlasů

Režisér

David Koepp
Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Godzilla vs. Kong
Òlòtūré
Nákaza
Titan A.E.
Klid noci
Blade Runner
Čelisti II
Pravidla mlčení
Mumie
Za všechno může láska
Geostorm: Globální nebezpečí
Temná tvář Brooklynu