What's happening?

Podívejte se na trailer 617 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
G.I. Joe 2: Odveta

G.I. Joe 2: Odveta

Mar. 26, 2013USA110 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Modrá planéta sa ocitla na pokraji skazy vinou intríg mocnej organizácie Cobra, ktorá má s G.I. Joe nevysporiadané účty. Aj pod novým vedením ostrieľaného Roadblocka (Dwayne Johnson) majú elitní špecialisti z tímu G. I. Joe plné ruky práce. Nielenže stále horúčkovito pátrajú po nepriateľskej organizácii Cobra, ale musia tiež čeliť novej hrozbe – vodcovi Cobry Zartanovi (Arnold Vosloo) a jeho kumpánom Storm Shadowovi (Byung-hun Lee) a Fireflyovi (Ray Stevenson) sa totiž podarilo infiltrovať do vládnych kruhov, vďaka čomu teraz v jej mene nemilosrdne poľujú na všetkých členov G. I. Joe. Pred Bielym domom veje vlajka stelesneného Zla a len Roadblock a kapitán Duke (Channing Tatum) majú šancu  zastaviť ničivé besnenie najmocnejšieho protivníka, akého kedy mali. Našťastie majú na svojej strane i skutočnú bojovú legendu, generála Joea Coltona (Bruce Willis). Je len otázne, či budú skúsenosti muža, ktorý sa už naplno venoval odpočinku, stačiť na to, aby sa rovnováha síl natrvalo priklonila k G.I. Joe.

Modrá planeta se ocitla na pokraji zkázy vinou intrik mocné organizace Cobra, která má s G. I. Joe nevyřízené účty. Jak moc leží jejím vůdcům v žaludku, se ukáže ve chvíli, kdy rafinovanou lstí ovládnou Bílý dům a z Oválné pracovny označí příslušníky této jednotky za vlastizrádce a zahájí jejich řízenou likvidaci. Pár přeživších může jen nečinně přihlížet tomu, jak si vůdci Cobry s prstem na jaderném tlačítku podmaňují celý svět. Ve chvíli, kdy zoufalství vrcholí, zrodí se plán s krycím označením „Druhá americká revoluce“. Jeho klíčovou součástí je angažování Josepha Coltona (Bruce Willis), vůbec prvního velitele G. I. Joe, který už pár podobných krizí zažil. Je otázkou, zda budou zkušenosti muže, který už byl na odpočinku, stačit k tomu, aby se rovnováha sil natrvalo vychýlila ve prospěch G. I. Joe.

V demilitarizované zóně mezi Jižní a Severní Koreou hledá jednotka G. I. Joe pod velením kapitána Dukea Housera dezertéra. Najdou ho a dopraví bezpečně do Jižní Koreje. Agenti Kobry Stormshadow a Zartan jsou stále na svobodě a aktivní, a i Commander a Dextro, kteří jsou momentálně ve vězení, přísahali pomstu… V Pákistánu je po atentátu na prezidenta zmatek. Pákistán je spojencem USA a panuje tam naprostý chaos, na jeho území jsou i jaderné hlavice. Generálové navrhují okamžitou vojenskou akci, prezident povolá G. I. Joe. Ve vrtulníku si procházejí plán – hlavice jsou v montážní hale a nejdou přenášet, musejí se zlikvidovat na místě. Na místě zabijí ochranku a odvezou hlavici na vojenskou základnu USA. Nahlásí prezidentovi a generálům, že mise byla splněna a že plánují cestu zpět. Odpověď je, že plán evakuace je třeba pozměnit, ať zůstanou na místě. Prezident jde do tajného krytu a tam se zjistí, že to není prezident. Skutečný prezident je v krytu držen jako vězeň. Prezidentem je Zartan, jehož podobu změnili nanomiti. Zartan sdělí skutečnému prezidentovi, že i jednotka G. I. Joe bude co nevidět zničena. Chce, aby mu prozradil, ve kterém vězení jsou Komandér a Dextro. Duke a Roadblock na základně tuší, že něco není v pořádku. Vrtulníky, které je mají odvézt, na ně zničehonic zaútočí. Duke zachrání jednoho muže, ale sám je odhozen výbuchem. Zbytek jednotky naskáče do studny. Slyší, jak nahoře někdo mluví. Ponoří se pod hladinu, a tím se zachrání. Prezident mezitím oznamuje národu, že se jednotka G. I. Joe zpronevěřila službě vlasti. Pákistánského prezidenta prý zabil SnakeEyes a jednotka chtěla hlavice pro sebe. Místo ní bude vlasti sloužit jednotka Cobra…

G.I. Joe 2: Odveta
G.I. Joe 2: Odveta
G.I. Joe 2: Odveta
G.I. Joe 2: Odveta
G.I. Joe 2: Odveta
G.I. Joe 2: Odveta
G.I. Joe 2: Odveta
G.I. Joe 2: Odveta
Originální název G.I. Joe: Retaliation
IMDb hodnocení 5.8 171,336 hlasů
TMDb hodnocení 5.5 4,338 hlasů

Režisér

Jon M. Chu
Režisér

Obsazení

Bruce Willis isJoe Colton
Joe Colton
Jonathan Pryce isU.S. President
U.S. President
Channing Tatum isConrad Hauser / Duke
Conrad Hauser / Duke
Dwayne Johnson isMarvin Hinton / Roadblock
Marvin Hinton / Roadblock
Adrianne Palicki isJaye Burnett / Lady Jaye
Jaye Burnett / Lady Jaye
Ray Park isSnake Eyes
Snake Eyes
Élodie Yung isKim Arashikage / Jinx
Kim Arashikage / Jinx
Lee Byung-hun isTommy Arashikage / Storm Shadow
Tommy Arashikage / Storm Shadow
D.J. Cotrona isDashiell Faireborn / Flint
Dashiell Faireborn / Flint

Podobné tituly

Expendables: Postradatelní 3
Na vlastní pěst
Hard Kill
Černý déšť
Spalující touha
Věc – Počátek
Mladé pušky
Odpor
Sledování
Kauza CIA
Indiana Jones a Chrám zkázy
Zodiac