What's happening?

Podívejte se na trailer 593 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Geostorm: Globální nebezpečí

Geostorm: Globální nebezpečí

Některé věci nebyly určeny do lidských rukouOct. 13, 2017USA109 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Po sérii prírodných katastrof ohrozujúcich našu planétu, sa poprední predstavitelia štátov celého sveta dohodnú na vytvorení rozsiahlej sieti satelitov k riadeniu globálnej klímy, ktorá má zaistiť bezpečnosť všetkých obyvateľov planéty. Niečo sa však pokazí a – systém vytvorený na ochranu Zeme, začne na Zem útočiť a začína závod s časom, kedy je nutné zistiť skutočnú hrozbu skôr, než geomagnetická búrka zmetie zo zemského povrchu všetko… a všetkých.

Geostorm sa odohráva vo svete, kde počasie kontrolujú satelity z vesmíru. Keď dôjde k poruche a hrozí búrka nadpozemských rozmerov, Zem vysiela na záchrannú misiu sympatického, ale tvrdohlavého technika Jaka (Gerard Butler), aby poruchu opravil. Počas cesty do vesmíru musí Jake spolupracovať s odcudzeným bratom. Práve ten neskôr odhalí, že búrka má slúžiť iba ako krycí manéver pre atentát na prezidenta.

Po sérii bezprecedentních přírodních katastrof ohrožujících naši planetu se přední představitelé z celého světa dohodnou na vytvoření rozsáhlé sítě satelitů k řízení globálního klimatu, které mají zajistit bezpečnosti všech obyvatel planety. Ale nyní se něco pokazilo – systém vytvořený k ochraně Země začne na Zemi útočit a začíná závod s časem, kdy je nutné zjistit skutečnou hrozbu dříve, než geomagnetická bouře smete ze zemského povrchu všechno… a všechny.

V roce 2019 naše planeta trpí extrémními výkyvy počasí. Mezinárodní společenství se rozhodne pro radikální změnu. Zemi obklopí množstvím satelitů k řízení globálního klimatu. Celá síť je pojmenovaná Holanďan a jejím autorem je Jake Lawson, který ji řídí z vesmírné stanice. Když dojde k extrémní bouřce nad Šanghají, Lawson nečeká na schválení a tajfun eliminuje, za což je pozván před senátní komisi. Jakeovy nekompromisní názory a prudká povaha vedou k jeho propuštění. Řízením projektu je pověřen mladší bratr Max. Jake to nedokáže přijmout a z vesmírné stanice odchází. O tři roky později je v afghánské poušti nalezena zmrzlá vesnice, i když v jejím okolí je padesát stupňů nad nulou. Max přesvědčuje prezidenta USA, aby zahájil vyšetřování, a také požádá bratra, aby mu pomohl zjistit skutečný důvod poruchy satelitní sítě dřív, než dojde ke geomagnetické bouři, která zničí život na celé planetě Zemi.

Geostorm: Globální nebezpečí
Geostorm: Globální nebezpečí
Geostorm: Globální nebezpečí
Geostorm: Globální nebezpečí
Geostorm: Globální nebezpečí
Geostorm: Globální nebezpečí
Geostorm: Globální nebezpečí
Geostorm: Globální nebezpečí
Geostorm: Globální nebezpečí
Geostorm: Globální nebezpečí
Originální název Geostorm
IMDb hodnocení 5.3 91,312 hlasů
TMDb hodnocení 6 3,098 hlasů

Režisér

Dean Devlin
Režisér

Obsazení

Gerard Butler isJake Lawson
Jake Lawson
Alexandra Maria Lara isUte Fassbinder
Ute Fassbinder
Jim Sturgess isMax Lawson
Max Lawson
Abbie Cornish isU.S. Secret Service Agent Sarah Wilson
U.S. Secret Service Agent Sarah Wilson
Ed Harris isU.S. Secretary of State Leonard Dekkom
U.S. Secretary of State Leonard Dekkom
Andy García isU.S. President Andrew Palma
U.S. President Andrew Palma
Eugenio Derbez isAl Hernandez
Al Hernandez
Robert Sheehan isDuncan Taylor
Duncan Taylor
David S. Lee isLead Henchman Rico
Lead Henchman Rico

Podobné tituly

Muž z oceli
Temná tvář Brooklynu
Chicagský tribunál
Humanoids from the Deep
Království nebeské
Colors
A.I. Umělá inteligence
Spojenci
Země policajtů
Muži, kteří nenávidí ženy
Po krk v extázi
Indiana Jones a Chrám zkázy