What's happening?

Podívejte se na trailer 514 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Happy Feet 2

Happy Feet 2

Nov. 17, 2011Australia100 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Mumble, mistr stepu, má problém, protože jeho drobounký syn Erik je choreo-fobní. Tanec ho nebaví a Erik uteče pryč a potká Mocného Svena/Mighty Sven—tučňák, který umí lítat! Mumble nemá oproti tomuto charismatickému modelu nové role žádnou šanci. Ale celá situace se zhorší ještě tím, když je svět otřesen mocnými silami. Erik se od svého otce naučí být odvážný, když dá Mumble dohromady národ tučňáků a všechny druhy nádherných stvoření od drobného Krilla až po obřího Elephant Seals, aby vše bylo zase v pořádku.

Mambo už dospěl. S životní partnerkou Glorií mu to bezchybně klape, a dokonce se z něho stal starostlivý otec. Malý Erik je co do vzhledu celý táta, jen ty nožky ho ne a ne poslouchat. Eric si nevěří, neraduje se s ostatními v hejnu a drží se dál od jejich tanců a zpěvů na arktických zasněžených pláních. Zahledí se do létajícího tučňáka Svena. Takovému borci je těžké v očích dospívajícího tučňáka konkurovat, jenže jsou tu i další starosti. Ledovce v důsledku globálního oteplování tají a mění se tak podmínky pro život. Je na Mambovi, aby sjednotil všechna místní zvířata a podnikl záchrannou expedici.

Animovaný hit Happy Feet 2 se vrací ve 3D do nádherné krajiny v Antarktidě. Mumble má problém, protože jeho malý syn Erik je choreopanický. Odmítá tančit. Utíká pryč a setkává se s létajícím tučňákem Mighty Svenem. Mumble nemá naději konkurovat tomuto novému charismatickému druhu. Ale věci se zhoršují, když je svět otřesen mocnými silami. Erik se od svého otce naučí odvaze a statečnosti, když Mumble spojuje národy tučňáků a všelijaké pohádkové bytosti, od malých až po obří slony, aby společně dali věci do pořádku.

Mumble, majster stepu, má problém, pretože jeho Malý syn Erik je choreo-fóbny. Tanec ho nebaví a Erik utečie preč a stretne Mocného Svena -tučniaka, ktorý vie lietať! Mumble nemá oproti tomuto charizmatickému modelu novej role žiadnu šancu. Ale celá situácia sa zhorší ešte tým, keď je svet otrasený mocnými silami. Erik sa od svojho otca naučí byť odvážny, keď dá Mumble dohromady národ tučniakov a všetky druhy nádherných stvorení, aby všetko bolo zase v poriadku.

Happy Feet 2
Happy Feet 2
Happy Feet 2
Originální název Happy Feet Two
IMDb hodnocení 5.9 40,350 hlasů
TMDb hodnocení 6 953 hlasů

Režisér

George Miller
Režisér

Obsazení

Elijah Wood isMumble (voice)
Mumble (voice)
Robin Williams isRamon / Lovelace (voice)
Ramon / Lovelace (voice)
Pink isGloria (voice)
Gloria (voice)
Elizabeth Daily isErik (voice)
Erik (voice)
Johnny A. Sanchez isLombardo (voice)
Lombardo (voice)
Lombardo Boyar isRaul (voice)
Raul (voice)
Sofía Vergara isCarmen (voice)
Carmen (voice)
Common isSeymour (voice)
Seymour (voice)
Hugo Weaving isNoah (voice)
Noah (voice)
Brad Pitt isWill (voice)
Will (voice)

Podobné tituly

Seth Rogen’s Hilarity for Charity
Grinch
Láska nebeská
Blbý a blbější
Red 2
Superman: Red Son
Jak jsem se stal psem
Dva papežové
Pomoc!!! Já mám rande
Jay and Silent Bob Reboot
Valley Girl
Vesničko má středisková