What's happening?

Podívejte se na trailer 607 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Harry Potter a Relikvie smrti – část 2

Harry Potter a Relikvie smrti – část 2

Vše končí...Jul. 07, 2011UK130 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Lordem Voldemortem. Tady všechno končí…

Potterovská fantasy sága se uzavírá, tímto dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – plní úkol, který po zásahu smrtící kletbou nemohl splnit moudrý Albus Brumbál. Na trojlístek hrdinů číhají nebezpečné nástrahy na každém kroku, ale ani v nucených úkrytech neztrácejí podporu oddaných přátel. Vypátrání a zničení viteálů je jedinou zárukou jejich vítězství. Harryho čeká rozhodující bitva s lordem Voldemortem, která rozhodne o osudu čarodějnického světa a školy v Bradavicích.

V závěrečném dobrodružství čarodějnické ságy se Harry (Daniel Radcliffe), Ron (Rupert Grint) a Hermiona (Emma Watsonová) připravují na konečnou bitvu s Lordem Voldemortem (Ralph Fiennes), který je odhodlaný zneškodnit Harryho jednou provždy. Aby však mocného čaroděje porazili, musí najít a zničit poslední zbývající viteály – tedy artefakty, do nichž Pán zla ukryl části své duše, aby se stal nesmrtelným. A to dříve, než se mu podaří zlověstné plány uskutečnit!

Tři kouzelné předměty pomůžou Harrymu najít cestu ze zdánlivě bezvýchodné situace. Jejich schopnosti by totiž mohly platit na nepřemožitelného Voldemorta.

Harry Potter (Daniel Radcliffe) a jeho přátelé Hermiona Grangerová a Ron Waesley (Emma Watson a Rupert Grint) mají již část svého nebezpečného putování za sebou. Několik viteálů je zničeno, ale několik z nich stále přežívá kdesi ve světě. Proto může zlovolný Lord Voldemort (Ralph Fiennes) dál šířit po světě nenávist a násilí, pronásledovat své nepřátele a společně se svými přivrženci směřovat k ovládnutí světa. Naštěstí naděje na jeho porážku nikdy neumírá, a tak Harry a jeho přátelé, podporovaní neúnavným odbojem v Bradavicích, neustále pokračují v namáhavé cestě. Vše ale směřuje k závěrečné a velkolepé bitvě.

Prichádza posledné dobrodružstvo ságy o Harrym Potterovi. V tomto výpravnom finále eskaluje bitka medzi dobrom a zlom do otvorenej vojny čarodejníckeho sveta. Nikdy nebolo v stávke toľko ako teraz. Nikto už nie je v bezpečí. Je to ale Harry Potter (Daniel Radcliffe), kto možno bude musieť podstúpiť obeť najväčšiu, keď sa priblíži rozhodujúca bitka s Lordom Voldemortom. Tu všetko končí …

Keďže sa producenti rozhodli uviesť sedmičku v dvoch častiach, druhá sa bude zameriavať na Harryho úsilie zničiť posledný Horcrux a jeho prioritou bude samozrejme zničiť Lorda Voldemorta. Jeho priatelia začínajú zomierať a Harry má pochybnosti, či to vôbec dokáže. Lenže ako to už býva, nič nie je také ťažké ako sa na prvý pohľad zdá a Harry zvedie svoj finálny súboj.

Harry Potter a Relikvie smrti – část 2
Harry Potter a Relikvie smrti – část 2
Harry Potter a Relikvie smrti – část 2
Harry Potter a Relikvie smrti – část 2
Harry Potter a Relikvie smrti – část 2
Harry Potter a Relikvie smrti – část 2
Harry Potter a Relikvie smrti – část 2
Harry Potter a Relikvie smrti – část 2
Harry Potter a Relikvie smrti – část 2
Originální název Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
IMDb hodnocení 8.1 742,735 hlasů
TMDb hodnocení 8.1 14,285 hlasů

Režisér

David Yates
Režisér

Obsazení

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Alan Rickman isSeverus Snape
Severus Snape
Ralph Fiennes isLord Voldemort
Lord Voldemort
Helena Bonham Carter isBellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange
David Ryall isElphias Doge
Elphias Doge
Maggie Smith isMinerva McGonagall
Minerva McGonagall
Bonnie Wright isGinny Weasley
Ginny Weasley
Evanna Lynch isLuna Lovegood
Luna Lovegood

Podobné tituly

Ztracený svět: Jurský park
Noví mutanti
Avengers
Jurský park 3
Strážci Galaxie Vol. 2
Harry Potter a Princ dvojí krve
Troja
Thelma a Louise
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
Grinch
Maska
Dolittle